Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Zahraničí » Výherce rekordního jackpotu je pojišťovák

Výherce rekordního jackpotu je pojišťovák

31.12.2013, Zahraničí, Propertycasualty360

Výherce rekordního jackpotu je pojišťovák

Ira Curry, viceprezidentka a vážená dlouholetá zaměstnankyně Atlantské pobočky společnosti Aspen Insurance, je jedním z vítězů, kteří při slosováni 17. prosince vyhráli v loterii Mega Millions rekordní jackpot ve výši 636 milionů dolarů.

Vsadila data narození členů rodiny - čísla - 8, 14, 17, 20 a 39, spolu se sedmičkou, štastným číslem. O výhru se podělí s druhým vítězem, který je ze San Jose v Kalifornii.

Narozeninová data členů rodiny sázela paní Curry pravidelně již dlouhou dobu. Vítězný tiket zakoupila v přízemí budovy kde pracuje.

Výherkyni náleží polovina výhry. Vzhledem k tomu, že si vybrala okamžité vyplacení peněz, dostane po srážce od loterijní společnosti a zdanění „jen“ 120 miliónů dolarů

Propertycasualty36


Zdroj: Propertycasualty360

Facebook Twitter

Související články

17.12.2013(Před)silvestrovské hlášky
18.10.2013Podzimní úrazy: kuriózní hlášení klientů z posledních dní…
26.09.2013Autokrádeže a kuriozity
28.12.2012Kuriozity České pojišťovny: "K úrazu došlo při tanci plus práci se dřevem"

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.