Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Zahraničí » Allianz a QBE ponesou náklady za havárii ve Španělsku

Allianz a QBE ponesou náklady za havárii ve Španělsku

26.7.2013, Zahraničí, Business Insurance, oPojištění.cz

Allianz a QBE ponesou náklady za havárii ve Španělsku

Allanz a QBE jsou pojišťovny, které ponesou náklady způsobené havárií vlaku ve Španělsku

Allianz zaplatí veškěré veškeré náklady spojené s léčením zraněných a odškodnění za každou osobu, která při havárii zemřela. Úrazové pojištění je ve Španělsku povinné pro všechny cestující ve veřejných vlacích. Allianz již vyslala své zástupce na pomoc obětem a při vyšetřování v místě nehody.

QBE ponese náklady za pojištění odpovědnosti, jak potvrdïla mluvčí společnosti.

Rychlovlak Alvia státní železniční společnosti Renfe jel na trase z Madridu do města Ferrol na severozápadě Španělska. Všech jeho 13 vagonů vykolejilo. Vlak přepravoval 238 pasažérů.

Nehoda byla zapříčiněna vysokou rychlostí, kterou souprava vjela do zatáčky. Zda selhal bezpečnostní systém řízení vlaku, nebo se ho strojvůdci podařilo obejít, je předmětem vyšetřování.


Business Insurance, oPojištění.cz

 

Zdroj: Business Insurance, oPojištění.cz

Facebook Twitter

Související články

25.07.2013Ve Španělsku vykolejil vlak, nejméně 77 obětí
02.11.2012Na Slovensku se zřítil rozestavěný most, čtyři mrtví
04.03.2012Srážka vlaků v Polsku: 16 mrtvých
06.04.2012PZU vyplatilla 290 000 eur v souvislosti s neštěstím u Szczekociny

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.