Téma » Video: Phil Billingham „Peníze nejsou poradce, ale klienta“

Video: Phil Billingham „Peníze nejsou poradce, ale klienta“

7.1.2016, Téma, FinTV

Video: Phil Billingham „Peníze nejsou poradce, ale klienta“

Odliší regulace slušné poradce od těch méně slušných? Podle Phila Billinghama, britského komentátora a finančního poradce, je základní pravidlo poradenství jednoduché: nezapomínejte, že peníze, se kterými hospodaříte, vám nepatří. Jsou klienta a vy jste tu jen a jen pro něj. Pokud se budete řídit touto „vnitřní samoregulací“, ta vnější, daná zákony, už toho moc nezmění. Nakolik je to pravda i ve Velké Británii po přechodu na (ne zcela) bezprovizní model, se dozvíte v našem rozhovoru.

 

Další podobná videa naleznete na FinTv.cz

fintv_logo

Zdroj: FinTV

Facebook Twitter

Související články

07.12.2015Video: Vít Ossendorf o legislativě a závislosti na klientovi
24.11.2015Video: Marta Gellová mluví o pojišťovnictví za poslední dekádu
18.11.2015Video: O společném evropském právu
27.10.2015Video: Produkty na odpis a na vzestupu
10.09.2015Video: Ať dopadnou provize jakkoli, kvalitní poradci se vždy uživí
04.09.2015Video: Proč je lepší pracovat v menší poradenské společnosti
01.09.2015Video: Co pomůže placenému poradenství?
18.08.2015Video: Získání certifikátu EFA
06.08.2015Video: Jak významná je EFA v praxi?
27.08.2015Video: Poradce, nebo zprostředkovatel?

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.