Téma » Úspěšný rok 2016 plný naplněných výzev

Úspěšný rok 2016 plný naplněných výzev

31.12.2015, Téma, oPojištění.cz

Úspěšný rok 2016 plný naplněných výzev

Po dlouhé době zažívá pojišťovnictví poklidný vstup do nového roku. Minulý rok se měnil občanský zákoník a i letos už to vypadalo, že budou mít všichni plné ruce práce, aby se stihly připravit na nový zákon o pojišťovnictví. Na poslední chvíli bylo rozhodnuto jinak a my si můžeme konečně užít klidu a pohody.

 

Vážení čtenáři,

velmi bychom Vám chtěli poděkovat za vaší celoroční přízeň, za vaše komentáře, nápady, hodnocení anket, ale i za to, že se na naše stránky stále vracíte pro kvalitní obsah. Každý den jej pro vás připravujeme tak nejlépe, jak to jde a jsme velmi rádi, že si nachází své čtenáře.

Přejeme vám do roku 2016 mnoho zdraví, radosti, zapamatováníhodných okamžiků a naplněných snů. Ať máte klid na svou práci a můžete jí tak vykonávat z celého srdce a pro blaho vašich klientů.

Nové legislativě nakonec stejně neutečeme, ale pojďme do roku 2016 vstoupit s předsevzetím, že ať se změní jakkoli, budeme na to připraveni a změny ustojíme. Náš portál se vás informačně podpoří, jak jen to bude jeho silách.

 

Pour féliciter 2016

 

Autor: Viktor Kořínek
Zdroj: oPojištění.cz

Facebook Twitter

Související články

30.12.2015Nejčtenější články na oPojištění za rok 2015
28.12.2015Řidičská kultura vs. telematika. Nechají se Češi sledovat?
28.12.2015Pojišťovnictví v roce 2016: výkonný ředitel USF, Jiří Šindelář
24.12.2015Rybářská pohádka, aneb jak zatočit s (pod)vodníkem
23.12.2015Pojišťovnictví v roce 2016: generální ředitel UNIQA pojišťovny, Martin Žáček
22.12.201575 % zadavatelů ve většině případů stále hodnotí veřejné zakázky pouze na cenu
22.12.2015Trendy v pojišťovnictví: Návrat ke „core“ byznysu

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.