Téma » Pojišťovna VZP se umístila na 2. místě v anketě Pojišťovna roku

Pojišťovna VZP se umístila na 2. místě v anketě Pojišťovna roku

22.5.2015, Téma, Pojišťovna VZP

Pojišťovna VZP se umístila na 2. místě v anketě Pojišťovna roku

Pojišťovna VZP, a. s. se umístila na 2. místě v anketě Asociace českých pojišťovacích makléřů Pojišťovna roku 2014 v kategorii specializovaná pojišťovna.

Pojišťovna VZP, a. s. pod vedením výkonného ředitele Roberta Kareše v anketě uspěla již potřetí: jednou jako pátá, dvakrát jako druhá.

Velmi si ocenění vážíme, je to potvrzení kvality našich produktů a našeho férového chování na trhu. Pevně doufám, že v příštích letech se nám podaří přesvědčit makléřskou obec o našich kvalitách i v oblasti průmyslu a podnikatelů a naprosto špičkovém produktu pojištění majetku a odpovědnosti lékařů, ve kterém jsme dosáhli v prvním čtvrtletí roku 2015 výborných výsledků. Naše pojišťovna má za sebou více jak dvacetiletou, trvale ziskovou historii, zásadním způsobem navyšuje základní kapitál a produktové portfolio, chová se korektně, zodpovědně a předvídavě, navíc je jednou z mála ryze českých pojišťoven. Z těchto důvodů si své místo na trhu jistě zaslouží," řekl Robert Kareš.

Zdroj: Pojišťovna VZP

Facebook Twitter

Související články

22.05.2015Anketa Pojišťovna roku 2014: Dominance České podnikatelské pojišťovny
22.05.2015Pojišťovna roku 2014 v kategorii životní pojištění? PČS a její FLEXI
08.04.2015Pojišťovna roku 2014 – jubilejní 15. ročník ankety vyhlášen
25.05.2015Pojišťovna VZP vstupuje do Rusko-České smíšené obchodní komory
07.05.2015Pojišťovna VZP v prvním čtvrtletí dosáhla téměř 40% růstu předpisu pojistného
10.04.2015Novým auditorem Pojišťovny VZP je PricewaterhouseCoopers
07.04.2015Pojišťovna VZP má za sebou rok konsolidace, pro letošek plánuje růst
29.04.2015VZP si bude IZIP spravovat sama. Hodlá tím ušetřit miliony korun

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.