Téma » Pojišťovna roku 2014 v kategorii životní pojištění? PČS a její FLEXI

Pojišťovna roku 2014 v kategorii životní pojištění? PČS a její FLEXI

22.5.2015, Téma, Pojišťovna České spořitelny, a.s.

Pojišťovna roku 2014 v kategorii životní pojištění? PČS a její FLEXI

Pojišťovna České spořitelny se se svým FLEXI životním pojištěním vrací na pomyslný zlatý trůn. Získaným oceněním v soutěži Pojišťovna roku 2014 v kategorii životního pojištění potvrdila, že má mezi pojišťovnami na našem trhu nezastupitelné místo. Ocenění jí udělila Asociace českých pojišťovacích makléřů.

„Šest let za sebou jsme v kategorii životního pojištění obsazovali první místo. Z pomyslného trůnu nás loni sesadili. Ač je druhá příčka skvělá, chtěli jsme se opět vrátit na první místo,“ shrnuje touhu po vítězství Petr Zapletal, generální ředitel Pojišťovny České spořitelny. „FLEXI jsme vylepšili a inovovali i proces sjednání a likvidace pojistné události. Máme za sebou kus práce, ale vyplatilo se to. Zase jsme nejlepší,“ doplnil Petr Zapletal.

Pojišťovna České spořitelny dosáhla v roce 2014 u běžně placených smluv meziročního nárůstu předepsaného pojistného o 25 procent. Celkově pojišťovna předepsala 11,9 miliardy korun a svým klientům připsala zajímavé zhodnocení (u běžně placeného FLEXI životního pojištění až 5,53 procenta).

Pojišťovna České spořitelny, a.s., Vienna Insurance Group, na českém trhu působí od roku 1992 a patří k našim největším pojišťovnám. Klientům nabízí kvalitní produkty životního pojištění v široké síti poboček České spořitelny a u externích partnerů.

Cílem ankety nazvané Pojišťovna roku je posoudit kvalitu poskytovaných služeb a produktů významných pojišťoven na českém trhu. Nejlepší produkty a služby předešlého roku vyhlašuje Asociace českých pojišťovacích makléřů na základě vyhodnocení ankety, které se účastní nezávislí pojišťovací makléři z celé České republiky. Soutěž letos proběhla již popatnácté.

Pojišťovna České spořitelny

Zdroj: Pojišťovna České spořitelny, a.s.

Facebook Twitter

Související články

15.04.2015Rozhovor s Petrem Procházkou z PČS: Zpětná vazba od partnerů posouvá FLEXI správným směrem
08.04.2015FLEXI spouští jarní marketingovou kampaň
27.03.2015FLEXI dává dvakrát víc za vážné nemoci způsobené klíštětem
18.11.2014FLEXI od Pojišťovny České spořitelny čekají změny
13.11.2014FLEXI je druhým nejlepším životním pojištěním roku
17.11.2014FLEXI darovalo 400 000 Kč na speciální program pro hendikepované
15.09.2014Pojistěte si invaliditu – z FLEXI životního pojištění můžete dostat dvakrát víc
24.06.2014FLEXI: do konce července dvojnásobné plnění za vážná zranění při dopravní nehodě
11.06.2014FLEXI životní pojištění získalo šestou Zlatou korunu
01.07.2014Nadace Jedličkova ústavu dostane 430 000 Kč na tranzitní program S FLEXI do života

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.