Téma » oPojištění.cz po osmi letech mění design

oPojištění.cz po osmi letech mění design

4.5.2016, Téma, oPojištění.cz

oPojištění.cz po osmi letech mění design

Responzivní design, vzdušnější texty, moderní grafické zpracování a mnoho drobností, které vás zaujmou a snad i potěší. Připravili jsme pro vás kompletní změnu grafického zpracování stránek inspirovanou současnými trendy v českých i zahraničních médiích.

Stránky oPojištění.cz a jejich slovenská mutace oPoisteni.sk, vznikly v roce 2008 z dílny společnosti Vizus. Od té doby neprošly žádnými výraznými změnami až do teď. Po osmi letech jsme ve spolupráci se stejnou společností připravili stránky reflektující trendy současných internetových technologií.

Novinky

Redukce rubrik

Oproti staré verzi jsou v nové lehce upravené rubriky. Některé jsme odstranili, jiné jsme sjednotili. Vaše oblíbené však zůstaly. Nejčtenější rubriky jako „Produkty“, „Pojistný trh“ a „JOBS volná“ místa zůstala. Z „Pojišťovacích makléřů“ jsme udělali rubriku „Zprostředkovatelé“. Rozloučili jsme se například s rubrikou „Ze života“.

Videa

Na hlavní straně přibylo okno s možností přehrávat videa. Zde naleznete zajímavá videa, která pro vás na internetu najdeme a rovněž videa od našeho partnera FinTV.

Osobnost dne

Naše obsáhlá rubrika Kdo je kdo obsahuje desítky a desítky významných osobností z českého pojistného trhu. Každý den Vám jednu z nich představíme. Pokud budete mít návrh na další, neostýchejte se nám zaslat svůj návrh.

osobnost

Duel

V pravé dolní části naleznete aplikaci Duel. V ní můžete jednoduchým způsobem dávat hlasy pojišťovnám a pojišťovacím produktům, které jsou vám v duelu sympatičtější. Duely budeme stále přidávat a tvořit nové.

 duel  duel2

Snazší sdílení

Při dočtení článku vám překlápěcí lišta nabídne snadné sdílení článku na sociálních sítích, případně jeho uložení do služby Pocket. Aplikace Pocket vám na jedno kliknutí uloží rozečtený článek do vašeho účtu a vy si jej můžete pohodlně dočíst například na mobilu, který disponuje stejnou aplikací.

sdileni1

Responze

Čtení našich článků na mobilních zařízeních bude teď ještě pohodlnější. Ať už používáte chytrý telefon, nebo tablet, v každém zařízení bude procházení textu mnohem rychlejší a přehlednější.

 response_CZ

Staré a dobré

Pokud jste využívali rubriku adresář, tak o tu jsme vás neochudili. Naleznete jí nyní v pravé části stránek a i nadále v něm najdete velké množství společností působící na českém trhu v oblasti pojišťovnictví. Spolu s nimi i historii jejich článků.

Akce

Pravidelně se snažíme schraňovat zajímavé akce, které by vás mohly zajímat. Školení, workshopy, přednášky, webináře, galavečery, konference, vše najdete v rubrice Akce, po pravé straně stránek.

Newsletter

Pravidelné výpisy všech našich týdenních článků prošly rovněž grafickou úpravou, budeme je však i nadále rozesílat každé úterý ráno. Pokud ještě nejste odběratelem, bude od zítřka stačit vložit svou e-mailovou adresu do pole na hlavní stránce a již bude dostávat nejen výpisy, ale výjimečně zajímavé čerstvé informace z pojistného trhu.

Nové stránky budou spuštěny již zítra 5. května v brzkých ranních hodinách.

Věříme, že se vám budou nové stránky líbit a že orientace na nich pro vás bude ještě jednodušší. Pokud narazíte na jakékoli nestandardní chování, budeme rádi, když nás na něj upozorníte na adrese redakce@opojisteni.cz, abychom mohli v prvních dnech případné nedokonalosti odladit.

Děkujeme vám za vaši přízeň a přejeme příjemné čtení

 oPojisteni.cz_redesign_CZ

 

 

Autor: Viktor Kořínek
Zdroj: oPojištění.cz

Facebook Twitter


Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.