Téma » O2 spouští cestovní pojištění v mobilu. Na léto bude zdarma!

O2 spouští cestovní pojištění v mobilu. Na léto bude zdarma!

4.4.2016, Téma, oPojištění

O2 spouští cestovní pojištění v mobilu. Na léto bude zdarma!

Největší český mobilní operátor O2 vstoupil do cestovního pojištění a na celé toto léto jej nabídne dokonce zdarma do všech zemí, kde má roamingového partnera. Přesune se z internetových porovnávačů cestovní pojištění pod operátory?

Služba bude pro zákazníky k objednání od 30. dubna 2016. Do té doby však O2 nikde nezveřejnilo plné znění pojistných podmínek. Když jsme o ně požádali, bylo nám oznámeno, že budou k dispozici až při spuštění služby. Na stránkách operátora můžeme nalézt pouze informaci, že pojištění bude krýt léčebné výlohy až do výše 5 mil. Kč. a bude zahrnovat úrazové pojištění, pojištění ztráty zavazadel nebo pojištění odpovědnosti za škodu.

Operátor O2 letos v létě začne jako první nabízet cestovní pojištění v mobilu. "Našim zákazníkům přinášíme cestování bez starostí. Nabídneme jedno z nejlepších cestovních pojištění na trhu, navíc s pohodlným využitím. Pojištění nebude potřeba sjednávat před každou cestou, aktivuje se totiž automaticky - podobně jako roaming přihlášením telefonu do zahraniční sítě," uvádí Jiří Straka, který v O2 zodpovídá za oblast pojištění.

O2 cestovní pojištění nabídne jako volitelnou službu, kterou půjde jednoduše objednat. "Při sjednání pojištění nebudou muset zákazníci řešit platbu předem ani nikam zadávat číslo platební karty. Poplatek za cestovní pojištění se jim totiž jednoduše naúčtuje v rámci měsíčního vyúčtování O2," říká Silvia Cieslarová, marketingová ředitelka pro mobilní segment v O2, a dodává: "Jako dárek bude letos o prázdninách pojištění pro nové i stávající zákazníky, kteří vycestují s roamingovým tarifem Volání bez hranic, zdarma."

Výhodné cestovní pojištění mohou získat smluvní rezidentní zákazníci využívající roamingový tarif Volání bez hranic. Cestovní pojištění bude stejně jako tento tarif platné ve všech světových zemích, kde má O2 roamingového partnera, a pokryje obvyklá rizika spojená s cestováním.

S touto službou přichází v ČR zcela nový koncept sjednávání pojistných smluv a potvrzují se slova těch, kteří na sílu velkých hráčů poukazovali. Tomuto tématu jsem se věnovali například v rozhovoru s Luďkem Menčíkem

O2 nabízí svým klientům ještě větší pohodlí při sjednávání cestovního pojištění, než tomu bylo doposud. Zákazníci O2 budou při aktivaci tohoto tarifu pojištěni automaticky ve chvíli, kdy překročí hranice země. Částka za pojištění se jim jednoduše přičte k měsíčnímu vyúčtování. Dá se předpokládat, že se jedná o první krok těchto velkých hráčů do světa zjednodušování pojištění a ukrajování si tržního koláče.

Zdroj: oPojištění

Facebook Twitter

Související články

15.03.2016Luděk Menčík: „Firmy, které jsou schopné rychle zpracovat informace, budou vítězi“
11.03.2016Názor: Aby O2 prodávala pojištění? Nepatřičné!
29.02.2016O2 chce prodávat svým zákazníkům pojištění

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.