Téma » Novela 38 » Video: Jiří Šindelář a jeho pohled na regulaci provizí novelou 38.

Video: Jiří Šindelář a jeho pohled na regulaci provizí novelou 38.

15.6.2015, Novela 38, FinTV

Video: Jiří Šindelář a jeho pohled na regulaci provizí novelou 38.

Portál oPojištění.cz navázal partnerskou spolupráci s nedávno vzniklou novou internetovou televizí FinTV, která se specializuje na tvorbu video-rozhovorů, diskusí a záznamů ze seminářů v oblasti finančního poradenství, pojišťovnictví a osobního rozvoje.

Nový projekt vznikl pod záštitou společnosti Broker Trust, brokerpoolu pro nezávislé finanční poradce a zprostředkovatele v ČR. Vedení redakce a současně i moderování většiny videí se ujal bývalý reportér ČT, Michal Kebort.

FinTV se intenzivně věnuje pojišťovnickým tématům a v současné době hlavně novele 38, na kterou se snaží nahlížet očima mnoha expertů v této oblasti. První video, které pro Vás, naše čtenáře přinášíme, je pěti minuté video s předsedou USF Jiřím Šindelářem na téma regulace provizí v souvislosti s novelou 38.

 

 

Pokud Vás video zaujalo, máte možnost najít další podobná témata na stránkách www.fintv.cz a po registraci shlédnout další materiály týkající se nových legislativních změn. Pro ty, kteří by se registrace zdráhali, budeme každý týden publikovat „odemčená“ videa na daná témata z dílny FinTV.

 

FINTV_facebook_western_header

Zdroj: FinTV

Facebook Twitter

Související články

20.05.2015Slabiny Šinclova návrhu k novele 38, poslanci projednali se zástupci pojišťoven a zprostředkovatelů
16.04.2015Novelu 38 začal projednávat rozpočtový výbor PSP - čeká na připomínky
09.04.2015Novela zákona 38 prošla v Poslanecké sněmovně prvním čtením a rozpravou

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.