Téma » Druhá vánoční soutěž o knihu Pojišťovny ve službách hákového kříže

Druhá vánoční soutěž o knihu Pojišťovny ve službách hákového kříže

17.12.2015, Téma

Druhá vánoční soutěž o knihu Pojišťovny ve službách hákového kříže

Pokud vás zajímá historie pojišťovnictví, budete z knihy Tomáše Jelínka Pojišťovny ve službách hákového kříže nadšeni. Nebo možná znáte někoho, komu by knihu mohl přinést Ježíšek. V obou případech bychom vám rádi představili naší druhou Vánoční soutěž. 

Autorem podepsanou knihu Pojišťovny ve službách hákového kříže získá ten, jehož příspěvek vylosujeme ze všech soutěžících. A teď to přijde. Neexistuje špatná odpověď. Soutěžní úkol totiž zní:

Pošlete nám prosím námět na téma, které bychom pro Vás mohli v následujícím roce zpracovat do článku?

 

Do e-mailu s předmětem „soutěž“ napište váš námět na téma, případně konkrétní problematiku a odešlete jej na adresu redakce@opojisteni.cz.

V pondělí 21. prosince v 9:00 vylosujeme výherce a uveřejníme výsledek. Soutěž je pro registrované čtenáře. Pokud jste registrovaní, zašlete nám prosím odpověď z e-mailové adresy, pod kterou jste registrovaní. Pokud ještě registraci nemáte, během pár vteřin jí můžete zvládnout zde.

Hodně štěstí.

Tomas_Jelinek_2

Facebook Twitter

Související články

14.12.2015S Tomášem Jelínkem o jeho knize Pojišťovny ve službách hákového kříže

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.