Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Technologie » Společnost UBIMET věnovala pobyt ve 4**** hotelu

Společnost UBIMET věnovala pobyt ve 4**** hotelu

4.6.2012, Technologie, UBIMET

Společnost UBIMET věnovala pobyt ve 4**** hotelu

Společnost UBIMET, největší soukromý poskytovatel meteorologických služeb v centrální a východní Evropě a partner hlasování odborné ankety Pojišťovna roku 2011, věnovala 1 voucher do 4**** hotelu Krallerhof (all inclusive) v Rakousku pro jednoho z účastníků slavnostního galavečera Pojišťovna roku 2011.


Galavečer Pojišťovna roku 2011 se konal 10. 5. 2012 v kongresovém sále ČNB. Voucher byl „schován“ na konci prezentace společnosti UBIMET na jednom ze 300 USB disků, které byly umístěny do tašek na odchodnou.


Jak vypadala prezentace společnosti UBIMET s hledaným voucherem?

Pobyt ve 4**** hotelu Krallerhof získal:

Prof. Ing. Jaroslav Daňhel, CSc.

Vysoká škola ekonomická v Praze
Fakulta financí a účetnictví
Katedra bankovnictví a pojišťovnictvíVýherci tímto gratulujeme a přejeme mu krásný pobyt a hlavně....vydařené počasí !

UBIMET

Zdroj: UBIMET

Facebook Twitter

Související články

13.04.2012UBIMET: Umíme včas varovat před nepříznivým počasím

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.