Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Technologie » Smart ČPP je šikovný pomocník a rádce ve Vašem mobilu

Smart ČPP je šikovný pomocník a rádce ve Vašem mobilu

30.8.2012, Technologie, ČPP

Smart ČPP je šikovný pomocník a rádce ve Vašem mobilu

V oblasti klientského servisu připravila Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP“) nové aplikační řešení pro majitele „chytrých zařízení“ jako jsou smartphony či tablety. Aplikace řidičům zajistí potřebnou pomoc nejen v okamžiku nehody, ale pomůže zrychlit i následný proces likvidace škody.


„Pro majitele chytrých telefonů a podobných zařízení jsme vyvinuli novou volně dostupnou aplikaci pod názvem Smart ČPP, která představuje šikovného pomocníka pro všechny řidiče v nesnázích,“ prezentuje novinku od ČPP manažerka projektového týmu Silvie Waisserová. Nejdůležitější funkcí je pomoc v případě nehody či poruchy vozidla, od možnosti nahlášení škody až po zaslání dokladů a fotodokumentace přímo z místa nehody.


V případě nutnosti zásahu asistenční služby aplikace zajistí přímé spojení a odeslání souřadnic nepojízdného vozidla, pro rychlejší lokalizaci řidiče potřebujícího pomoc. Nedílnou součástí jsou také užitečné informace, jak postupovat při nehodě u nás i v zahraničí, přehled ambasád a základních mezinárodních silničních pravidel a čísla tísňových linek. Novinka navíc umožňuje také sjednání pojištění či nasměrování klienta k nejbližší pobočce ČPP.


Aplikace také podporuje on-line sledování stavu vyřízení škody a přímé vkládání dokumentů k pojistné události. Rychlejší přístup k informacím a jednodušší oboustranná komunikace výrazně zrychluje proces likvidace škody. „Oproti konkurenci je naše aplikace jednoduchá, praktická a uživatelsky příjemná. Věříme, že jejím zavedením přispějeme k dalšímu zvýšení komfortu při poskytování služeb našim klientům,“ doplňuje informaci Waisserová.


Moderní informační technologie a jejich používání nám zásadně zjednodušuje život, zavedením aplikace Smart ČPP pojišťovna tento trend podporuje. „Mobilní telefon či počítač je dnes už nejen prostředkem každodenní komunikace, ale může být také naším rádcem a pomocníkem v krizových situacích,“ uzavírá Waisserová. Aplikace je k dispozici pro telefony s operačním systémem Android a iOS/Apple (iPhone). Uživatelé si ji mohou stáhnout zdarma na virtuálních marketech.

Česká podnikatelská pojišťovna

Zdroj: ČPP

Facebook Twitter

Související články

28.06.2012Kooperativa a Česká podnikatelská pojišťovna slavnostně otevřely novou centrálu v Karlíně
14.05.2012ČPP obnovuje placení přes terminály Sazky

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.