Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Technologie » Slavia pojišťovna inovovala povinné ručení a propojení s mobilními telefony

Slavia pojišťovna inovovala povinné ručení a propojení s mobilními telefony

22.4.2015, Technologie, Slavia pojišťovna

Slavia pojišťovna inovovala povinné ručení a propojení s mobilními telefony

Nová mobilní aplikace k povinnému ručení Slavia pojišťovny zjednodušila přístup k asistenčním službám a zároveň řidičům přináší aktuální přehled o dopravní situaci, praktické informace pro cesty do zahraničí a bonusový program. Slavia pojišťovna zároveň rozšířila limity a snížila spoluúčast pro doplňkové pojištění živelních nebezpečí a cena byla snížena také u pojištění zavazadel.  

Nová aplikace pomáhá řidičům v nesnázích a informuje o aktuální dopravní situaci

Když se klienti Slavia pojišťovny na svých cestách dostanou do potíží, mají nyní k dispozici novou mobilní aplikaci, která jim usnadní komunikaci s asistenční službou a zároveň přináší mnoho praktických funkcí. „Společně s asistenční společností jsme pro naše klienty, kteří mají sjednané povinné ručení, vyvinuli mobilní aplikaci pro chytré telefony s operačním systémem android. Naši klienti teď mají k dispozici jeden z nejmodernějších nástrojů, které nabízí současný trh s povinným ručením,“ uvádí Ladislav Bělina, vedoucí divize autopojištění Slavia pojišťovny. Nově stačí stisknout jediné tlačítko vašeho telefonu a budete okamžitě spojeni s dispečinkem SLAVIA ASSISTANCE. Dispečer přijímající hovor zároveň ihned vidí GPS souřadnice vaší polohy. Aplikace obdobným způsobem urychlí také spojení se složkami rychlého záchranného sboru. Což zejména a v případě nehod může výrazně zkrátit čas nutný pro přivolání pomoci. Samozřejmostí je snadná dostupnost všech asistenčních služeb, které má klient sjednané.

Aplikace však přináší také praktické informace, které ocení většina motoristů na cestách. Exkluzivní funkcí je možnost jednoduchým způsobem a v reálném čase získat v rámci celé ČR přehled o dopravní situaci v nejbližším okolí řidiče. „Motoristé, využívající naše povinné ručení, mají díky nové aplikaci přehled o aktuálních dopravních nehodách nebo uzavírkách a mohou si tak ušetřit nepříjemné čekání za volantem,“ vysvětluje Ladislav Bělina.

Slavia_aplikace1 Slavia_aplikace2 Slavia_aplikace3

 

Nová aplikace zpřístupnila motoristům také bonusový program, ve kterém mohou u široké sítě vybraných prodejců získat zajímavé slevy (v hotelech, knihkupectvích, restauracích atd.). A služby nové aplikace ocení také řidiči, kteří se vydávají do zahraničí. Jednoduše lze získat turistické nebo další praktické informace o všech zemích Evropy. Řidiči se v dané zemi rychle zorientují v základních dopravních předpisech a nová služba je zároveň seznámí s termíny státních svátků, otevíracími hodinami vybraných služeb a zprostředkuje další užitečné informace.

Mobilní aplikace je dalším doplněním on-line služeb pro klienty Slavia pojišťovny a po interaktivním poradci také druhou velkou novinkou v on-linu od začátku tohoto roku.

Doplňková pojištění jsou nyní dostupnější

Od dubna Slavia pojišťovna u nových smluv k povinnému ručení zpřístupnila doplňková pojištění. „U pojištění proti živelním nebezpečím jsme rozšířili nabídku limitů. Nově jsou k dispozici 3 varianty ve výši 50 000, 100 000 a 150 000 Kč. Zároveň u pojištění živelního nebezpečí došlo ke snížení spoluúčasti na 5 %, minimálně však 5 000 Kč. A pojistné jsme výrazně snížili také u doplňkového pojištění zavazadel, které nyní nabízíme za 160 Kč,“ upřesňuje Ladislav Bělina.

Zdroj: Slavia pojišťovna

Facebook Twitter

Související články

01.04.2014Mobilní aplikace poradci umožní náhled na pojistné smlouvy svých klientů
17.03.2014Aplikace Koop Asistent má rozsáhlejší dopravní zpravodajství
06.11.2013Aplikace Pojišťovna rychle spočítá cenu povinného ručení
08.08.2013Na cesty s Kolbabou - nová aplikace Allianz
21.05.2013Aplikace pro jednoduchý kontakt klientů s asistenční službou

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.