Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Technologie » Rumunsko využívá Smartphone v případě pojistné události

Rumunsko využívá Smartphone v případě pojistné události

26.7.2011, Technologie, 1asig.ro

Rumunsko využívá Smartphone v případě pojistné události

Mobilní aplikace pro telefony se začínají využívat i na rumunském trhu ve finanční oblasti a zejména na pojistném trhu. Počet uživatelů v současné době překročí 500 000 a to je příležitost pro rozšíření nabídky služeb zákazníkům a zvýšení kvality stávajících služeb.

"Předpokládáme, že tento trh se bude dramaticky vyvíjet během příštího roku, zejména v oblasti pojišťovnictví. Využití při pojištění asistenčních služeb může být považováno za první impuls v tomto směru,"řekl Valeriu Filip.
 
Letos v březnu spustila společnost Tom Solutions aplikaci Insurance Asssistance, která centralizuje informace o pojištění, nehodách, silniční asistenci, opravnách, policii a zdravotních službách. Tato aplikace byla vyvinuta za účelem usnadnění komunikace mezi pojištěným a všemi subjekty, angažovanými v případě dopravní nehody.

1asig.ro

Zdroj: 1asig.ro

Facebook Twitter


Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.