Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Technologie » Přehled aplikací pro chytré telefony od Allianz

Přehled aplikací pro chytré telefony od Allianz

9.8.2013, Technologie, Allianz

Přehled aplikací pro chytré telefony od Allianz

Allianz aplikace jsou dostupné pro všechny běžné typy chytrých telefonů a tabletů a nejsou určeny pouze klientům Allianz pojišťovny, ale všem majitelům telefonů operačními systémy iOS a Android. Allianz aktuálně nabízí klientům celkem čtyři aplikace:

Allianz Křižovatky, s níž mohou uživatelé každého věku velmi hravou formou trénovat situace, které musí řidiči denně v provozu řešit, tedy správný postup při projíždění křižovatek. Hráči a současně majitelé vozidel si navíc jejím prostřednictvím mohou snížit i sazbu povinného ručení o 20 %, ti nejlepší pak až o polovinu. Tato hra vznikla ve spolupráci s dopravními odborníky a Policií ČR a nabízí motoristům také možnost prohlédnout si kritické křižovatky v největších městech ČR. Pracuje ve standardně dostupných operačních systémech, kterými jsou chytré telefony vybaveny a všichni si ji mohou stáhnout zdarma.

Allianz Škola smyku je herní aplikací, která je určená pro řidiče i neřidiče k prohloubení znalostí o tom, jak se vypořádat s nástrahami na vozovce. Naučí zvládnout nečekané události, jako jsou střet se zvěří, mokrá vozovka, nebo náledí. Hra také obsahuje edukativní videa, jak zvládnout smyk na silnici v reálném prostředí. I s touto hrou si nejlepší hráči mohou vysoutěžit každý měsíc slevu 50 % na povinné ručení.

Allianz WeatherSafe - meteorologická stanice v kapse, která zdarma nabízí předpověď počasí na týden dopředu nebo v tříhodinových intervalech, a to pro více než 2,3 milionu lokalit na celém světě. Poskytuje zároveň bezplatné výstrahy a rady pro případ nepříznivého počasí. V těchto prázdninových týdnech je to především varování před přívalovými dešti, záplavami, povodněmi, bouřkami, silným větrem či nadměrným horkem. V zimě jde zase o silné mrazy a velké přívaly sněhu. Rady i výstrahy, které Allianz WeatherSafe v České republice poskytuje, mohou v konečném efektu zabránit velkým výdajům. Letošní jaro a léto znovu dokázalo, jak velké škody mohou způsobit kalamity. Moderní technika však dokáže některé přírodní anomálie předem odhalit a hlavně na ně upozornit. Proto se rady pro zajištění vlastní bezpečnosti a ochrany majetku určitě hodí.

Allianz Na cesty - jejím prostřednictvím lze získát všechny nezbytné rady pro případné krizové situace v zahraničí – nemoci, krádeže, dopravní nehody, ztráty dokladů… Díky její nové verzi mohou navíc velmi jednoduše sjednat levnější cestovní pojištění s neomezenými léčebnými výlohami a třeba při čekání na letadlo, nebo ve chvílích volna si poslechnout zážitky z cest známého cestovatele Jiřího Kolbaby. Ten se totiž stal spoluautorem aplikace a kromě svých postřehů přidal i informace z nejrůznějších koutů světa, které navštívil.

Allianz

Zdroj: Allianz

Facebook Twitter

Související články

12.08.2013Skupina Allianz: výsledky za první pololetí jsou dobré i přes náročné podmínky
08.08.2013Na cesty s Kolbabou - nová aplikace Allianz
07.08.2013QBE začala vyplácet zálohy lidem zraněným ve španělském „vlaku hrůzy“
07.08.2013Tomáš Vysoudil členem představenstva Allianz penzijní společnosti
06.08.2013Dvě české naděje se účastní fotbalového kempu v Allianz aréně
01.08.2013Egypt: rodina byla pojištěna u Allianz a ERV
26.07.2013Allianz a QBE ponesou náklady za havárii ve Španělsku

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.