Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Technologie » O úspěchu firmy rozhodují také operátoři

O úspěchu firmy rozhodují také operátoři

26.9.2011, Technologie, DŠ

O úspěchu firmy rozhodují také operátoři

Operátoři zní z telefonů call center jako stroje, stěžují si mnozí klienti českých bank (ostatně totéž platí i pro pojišťovny). Co s tím? Dá se to nějak změnit? O unikátním projektu, který se chopil tohoto problému, hovořil na semináři SmithNovak Tomáš Vojtíšek z GE Money Bank.

„Zahájili jsme pilotní provoz na jednom oddělení s tím, že jsme zavedli méně striktní volací skripty. Umožnili jsme, aby operátoři vložili do rozhovoru s potenciálním klientem poněkud víc empatie,“ vysvětllil Vojtíšek. Operátoři se například klienta ptali, na co by chtěl půjčit, atd. atd.

„Současně s tím jsme sledovali klíčový indikátor, kterým byl počet oslovených klientů, kteří přišli na pobočku a koupili si konkrétní produkt,“ dodal Vojtíšek. Výsledek banku po dvou měsících docela překvapil: o dvacet procent vzrostlo využití konverzních nabídek.

Samozřejmě, že se něco takového nehodí pro call centra pojišťoven, která klienti volají v případě, že havarovali, někdo jim ukradl auto nebo dokonce vyhořel dům... Myšlenka je to ale bezesporu objevná.

Zdroj: DŠ

Facebook Twitter


Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.