Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Technologie » Nová verze aplikace „Pojišťovna“ vyhledá smluvní servis  

Nová verze aplikace „Pojišťovna“ vyhledá smluvní servis  

5.4.2013, Technologie, Česká pojišťovna

Nová verze aplikace „Pojišťovna“ vyhledá smluvní servis

Aplikace Pojišťovna, určená pro klienty České pojišťovny, verze 6.0  nabízí nové funkce vyhledání prohlídkových míst či smluvních servisů.

Sekce aplikace „Nehoda“, která již umožňuje škodu zdokumentovat, nahlásit a rovněž zažádat o odtah nebo náhradní vozidlo, se rozrostla o nové funkce.

Smluvní servis České pojišťovny může motorista najít díky aplikaci na základě několika údajů. Alikace doporučí takový servis, který se pro dané vozidlo a typ opravy nejvíce hodí. Uživatelé při vyhledávání zadávají značku vozidla, rok výroby a počet ujetých kilometrů. Na základě vyplněného formuláře aplikace vygeneruje pět nejbližších smluvních zařízení včetně adresy,  kontaktních informací a otevírací doby.

Nově zde naleznete seznam všech prohlídkových míst České Pojišťovny. Pro vyhledání stačí zadat adresu bydliště a aplikace poté ihned nabídne nejbližší prohlídkové místo ČP, a to včetně detailu o přesné lokalitě či otevírací době.

„Připravili jsme pro uživatele možnost vyhledání prohlídkových míst a také smluvních servisů. To vše se zobrazením na mapových podkladech a se všemi důležitými informacemi jako je například otevírací doba,“ vysvětluje novinky Jiří Randák, ředitel útvaru internetového prodeje České pojišťovny.

Aplikace je určena pro chytré telefony s operačními systémy Android a iOS. Aplikace je k dispozici zdarma v App Store společnosti Apple (pro telefony iPhone) a v Google Play (pro telefony s Androidem).

Česká pojišťovna

Zdroj: Česká pojišťovna

Facebook Twitter

Související články

25.03.2013Česká pojišťovna je nejdůvěryhodnější tuzemskou pojišťovnou
22.03.2013Klienti budou profitovat ze zisku
21.03.2013Česká pojišťovna zvýšila zisk o 9 %
01.02.2013Pojišťovnictví v roce 2013: Česká pojišťovna

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.