Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Technologie » Kvůli úpravě pojistné smlouvy nemusíte do ČSOB Pojišťovny

Kvůli úpravě pojistné smlouvy nemusíte do ČSOB Pojišťovny

24.9.2008, Technologie, ČSOB Pojišťovna

Kvůli úpravě pojistné smlouvy nemusíte do ČSOB Pojišťovny

Prostřednictvím internetového rozhraní mají od září klienti ČSOB Pojišťovny možnost upravovat své pojistné smlouvy z pohodlí domova. Do budoucna se počítá s dalším rozšiřováním elektronických služeb, zejména u životního pojištění Variace.

 Z výzkumu na téma životního pojištění, které ČSOB Pojišťovna provedla v létě letošního roku, vyplývá, že klienti nemají přehled o tom, jak jsou pojištěni. „ Klienti často mají uzavřeno pojištění již delší dobu s pojistnými částkami, které neodpovídají jejich dnešním potřebám. To se týká jak pojištění majetku (domu, domácnosti auta), tak i pojištění životních,“řekl David Roček, marketingový manažer životního pojištění ČSOB Pojišťovny. Na to reagovala ČSOB Pojišťovna spuštěním webové aplikace Účet online, která všechny smlouvy klienta shromažďuje na jednom místě a umožňuje klientovi jejich jednoduchou a přehlednou evidenci.

Účet online umožňuje, kromě komplexního přehledu všech pojištění klienta, provádět vybrané změny na pojistných smlouvách a změny osobních údajů na smlouvách životního pojištění. Kvůli změně adresy, e-mailového kontaktu nebo telefonu již není nutné chodit na pobočku.

Uvedené možnosti jsou pouze začátkem rozsáhlejšího projektu. Účet online bude nadále rozšiřován o další možnosti úprav a změn, která si klienti budou moci na svých pojistných smlouvách provést. Z připravovaných novinek lze prozradit, že změny se dočkají hlavně klienti nového Investičního životního pojištění Variace, které ČSOB Pojišťovna spustila letos v dubnu. Tito klienti si pomocí služby Účet online budou moci převádět jednotky z fondu do fondu nebo měnit alokační poměry mezi jednotlivými fondy pojištění. Budou si tak moci měnit svoji investiční strategii jednoduše a z pohodlí domova.

Zdroj: ČSOB Pojišťovna

Facebook Twitter

Související články

10.09.2008Se zajištěnými fondy ČSOB je možné vydělat i na posilování měn
03.09.2008ČSOB má dlouhodobě rating A1

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.