Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Technologie » INSIA obsadila 5. místo mezi českými firmami v Deloitte Technology Fast 500

INSIA obsadila 5. místo mezi českými firmami v Deloitte Technology Fast 500

26.1.2009, Technologie, Deloitte, INSIA

INSIA obsadila 5. místo mezi českými firmami v Deloitte Technology Fast 500

V mezinárodní soutěži vyhlášené renomovanou auditorskou společností Deloitte se pojišťovací makléř INSIA spolu s dalšími 5 společnostmi z České republiky probojoval do žebříčku 500 nejrychleji rostoucích technologických firem.

Žebříček Deloitte Technology Fast 500 EMEA patří mezi další aktivity společnosti Deloitte a má sledovat technologický vývoj společností v oblati Evropy, Afriky a blízkého Východu.

Ve velké konkurenci zaujala INSIA jako jediná firma z českého pojišťovnictví vynikající 336. místo s růstem příjmů 513,96%. (PDF: kompletní report a žebříček ke stažení na stránkách Deloitte)

Podmínkou pro zařazení společností do této soutěže jsou provozní příjmy společnosti ve výši minimálně 50 tisíc EUR za rok 2003 a minimálně 800 tisíc EUR za rok 2006.

INSIA, která patří k průkopníkům v oboru informačních technologií v pojišťovnictví tímto úspěchem potvrdila svou pozici technologického lídra. V současné době nemá žádná jiná pojistně-makléřská společnost v ČR tak sofistikovaný informační systém k dispozici pro každodenní činnosti.

Na vývoji softwaru YETI spolupracuje INSIA již řadu let se společností Kyberie s.r.o. Programátoři nyní pracují na nové generaci YETI NG, která svým uživatelům přinese dosud nevídané možnosti při zachování naprosto jednoduchého a přirozeného ovládání.

On-line systém YETI umožňuje makléřům, aby se plně věnovali rozvoji své společnosti a novým obchodům. Maximální efektivita a špičkové podmínky se projevují v neustálém růstu obchodu jednotlivých makléřů i celé sítě INSIA.

undefined

Zdroj: Deloitte, INSIA

Facebook Twitter

Související články

12.12.2008Kvalita služeb makléřů a zprostředkovatelů

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.