Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Soutěže » Vyhrajte mininotebook s INSIA!

Vyhrajte mininotebook s INSIA!

24.9.2010, Soutěže, oPojištění.cz

Vyhrajte mininotebook s INSIA!

Soutěž byla ukončena 1.10.2010! Výherce vyhlásíme v týdnu od 4.10.2010.

 

Partnerem měsíce září 2010, naší celoroční čtenářské soutěže, je mezinárodní síť pojišťovacích makléřů INSIA.

Soutěžte o mininotebook ASUS EEE PC1005HA!


INSIA je největší sítí makléřských firem a pojišťovacích poradců ve střední Evropě. V roce 2009 byla INSIA oceněna mezinárodní auditorskou společností Deloitte jako nejrychleji rostoucí společnost v Česku a jako 15. nejrychleji rostoucí společnost v celém regionu střední a východní Evropy (Deloitte Technology FAST50CEE).

Růst sítě INSIA je založen na jednoduchých pravidlech spolupráce a na využití nejmodernější technologie YETI. Systém YETI se stal osvědčeným společným pracovním nástrojem nezávislých makléřských firem, které se spojily do sítě INSIA. Díky tomuto systému a centru sdílených služeb se mohou makléři věnovat především svým klientům.

Technologie YETI zajišťuje náskok, který má INSIA před ostatními firmami na trhu. Vývoj provozního systému YETI probíhá nepřetržitě již více než 10 let a nyní byla spuštěna jeho nejnovější verze YETI NG.

YETI NG je první systém v oboru, který spojuje vše, co makléř ke své práci potřebuje, do jednoho uceleného prostředí - od komunikace s klientem, přes evidenci smluv, až po vypořádání plateb či pojistných událostí. „Naším cílem pro novou generaci systému Yeti bylo dosáhnout maximálně jednoduché a intuitivní ovládání a zejména nejvyšší možnou rychlost práce se systémem“ říká ing. Petr Marek, předseda představenstva společnosti INSIA.


Soutěžní otázka s INSIA:

Co znamenají písmena NG v názvu nejnovější verze systému YETI NG?
 

Nápovědu hledejte na stránkách INSIA.

Odpovídat na soutěžní otázku můžete prostřednictvím formuláře, který se objeví v rubrice Soutěž - září po Vašem přihlášení, případně po registraci.

Výherce soutěže bude vylosován ze čtenářů oPojištění.cz, kteří správně odpoví na soutěžní otázku. Odpovídat můžete do 30.9.2010! Výherce získá mininotebook ASUS EEE 1005 HA, který do soutěže věnovala INSIA.

 

 

 

Share/Bookmark

Zdroj: oPojištění.cz

Facebook Twitter

Související články

25.05.2010INSIA a hypotéky
19.05.2010INSIA strategickým partnerem ING pro malé a střední makléře
12.05.2010ING posiluje makléřské distribuční kanály
11.03.2010Proč INSIA? 5 nových makléřů v tom má jasno!
15.02.2010INSIA předala notebook výherkyni lednové soutěže!

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.