Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Soutěže » Vyhrajte zájezd na MAURICIUS!

Vyhrajte zájezd na MAURICIUS!

1.10.2010, Soutěže, oPojištění.cz

Vyhrajte zájezd na MAURICIUS!

Soutěž byla ukončena! Výherce zveřejníme v týdnu od 11.10.!

Redakce oPojištění.cz připravila pro své čtenáře jedinečnou soutěž o 3 skvělé zájezdy!

Využijte mimořádnou šanci zúčastnit se naší soutěže a vyhrát tak zájezd na mimořádně atraktivní místa pro 2 osoby. Máte šanci navštívit romantický ostrůvek v Indickém oceánu Mauricius, koupat se v teplém a blankytně modrém moři Korsiky, nebo si užívat v překrásné podzimní Paříži! Stačí, když vyplníte krátký formulář a správně odpovíte na 3 jednoduché otázky a dostanete se tak do slosování o jeden z těchto 3 zájezdů!

Partnerem této soutěže se stala společnost INSIA, která věnovala do soutěže všechny 3 zájezdy!

Soutěže se mohou zúčastnit pouze pojišťovací zprostředkovatelé, zaměstnanci pojišťoven, risk manažeři, likvidátoři pojistných událostí a členové organizací a sdružení v oblasti pojišťovnictví.

 

Odpovědi na otázky hledejete na www.UspesnyMakler.cz a na www.insia.cz.

 

Soutěžit můžete ZDE!

 

 

Share

Zdroj: oPojištění.cz

Facebook Twitter

Související články

20.09.2010INSIA hlásí rekordní růst výnosů o 65 %
24.09.2010Vyhrajte mininotebook s INSIA!
04.10.2010Pojišťovny se musí zbavit vlastních obchodníků

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.