Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Soutěže » Mininotebook vyhrál...

Mininotebook vyhrál...

8.10.2010, Soutěže, oPojištění.cz

Mininotebook vyhrál...

Vážení čtenáři,


v září jste se mohli zúčastnit soutěže, jejímž partnerem se tentokrát stala společnost INSIA. Soutěžilo se o praktický mininotebook, který můžete mít stále při sobě!


Na naši otázku správně odpovědělo 860 čtenářů, jen jeden však vyhrává mininotebook.


Šťastným výhercem je MICHAL DOLEJŠ. Výherci gratulujeme!


A nyní k soutěžní otázce. Měli jste odpovědět na otázku: „Co znamenají písmena NG v názvu nejnovější verze systému YETI NG?“. A tady je správná odpověď: "Zmíněná písmena znamenají anglicky New generation“ (česky Nová generace).


Zúčastněte se další soutěže, kterou pořádá web oPojištění.cz!

Zdroj: oPojištění.cz

Facebook Twitter

Související články

01.10.2010Vyhrajte zájezd na MAURICIUS!

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.