Přihlášení


Registrace
Zapomenuté heslo
Partneři oPojištění.cz

 

AIG_2015

 

Kooperativa_2016

logo_PVZP

 

HDI_logo

hvp_jpg

Soutěže » Kdo vyhrál víkendový pobyt v Rakousku?

Kdo vyhrál víkendový pobyt v Rakousku?

10.5.2010, Soutěže, oPojištění.cz

Kdo vyhrál víkendový pobyt v Rakousku?
Vážení čtenáři,

 

děkujeme vám za účast v soutěži, jejíž partnerem byla společnost INSIA a.s. Tentokrát se soutěžilo o víkend v luxusním hotelu v městečku Krems, v Rakousku! Do slosování se dostal každý, kdo správně odpověděl na následující otázky:  

 

 

 

 

  • Jak dlouho již působí společnost INSIA na českém trhu? INSIA působí na českém trhu již přes 17 let!

  • O kolik vzrostly tržby společnosti INSIA ne českém trhu? Tržby společnosti INSIA vzrostly v roce 2009 o 789 %!)

  • Jak se jmenuje holčička, kterou společnost INSIA adoptovala na dálku? INSIA adoptovala na dálku indickou holčičku jménem Suvartha!

  • Na kolikátem místě se umístila INSIA v prestičním žebříčku Deloitte Technology Fast 500 EMEA v roce 2009 v rámci České republiky? Insia se v rámci České republiky umístila v roce 2009 na 1. místě!

  • Na kolikátem místě se umístila INSIA v prestičním žebříčku Deloitte Technology Fast 500 EMEA v roce 2009 v rámci Evropy? V rámci Evropy se INSIA umístila na 15. místě!

Víkend v luxusním hotelu v městečku Krems v Rakousku získávají:

Lucie Jakšíková

Zbyněk Jenč

Čestmír Ešler

Milan Seitl

Jaroslav Dudek

 

Předání ceny p. Jaroslavu Dudkovi

Všem výhercům srdečně gratulujeme!


Již nyní můžete soutěžit v květnové soutěži o mininotebook ASUS EEE!

 

Share/Bookmark

Zdroj: oPojištění.cz

Facebook Twitter

Související články

01.05.2010Získejte ultrapřenosný mininotebook s D.A.S. pojišťovnou právní ochrany, a.s.!

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.