Škody » Zkrachovala již pátá cestovní kancelář

Zkrachovala již pátá cestovní kancelář

12.8.2009, Škody, ČT 24

Zkrachovala již pátá cestovní kancelář

Činnost letos ukončila již pátá cestovní kancelář, společnost Relax Max Tours. Zhruba pět desítek klientů, kteří tráví dovolenou v Maroku, slíbily do Česka dopravit České aerolinie.

„ČSA chápou nepříjemnost situace, ve které se klienti ocitli. Stejně jako v případě cestovní kanceláře Tomi Tour připravily ve spolupráci se společností Etics ITP návrat klientů do České republiky,“ uvedla mluvčí ČSA Hana Hejsková.

Cestovní kancelář Relax Max Tours je pojištěna proti úpadku dle povinnosti vyplývající ze zákona č. 159/1999 Sb. u Europäische Reiseversicherung AG .

ČT24

Zdroj: ČT 24

Facebook Twitter

Související články

06.08.2009Tomi Tour dluží miliony korun, ukázaly výpisy z účtů

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.