Škody » Přírodní nebezpečí » ČPP: Odhadované škody z povodní přesahují 24 milionů Kč

ČPP: Odhadované škody z povodní přesahují 24 milionů Kč

13.8.2010, Přírodní nebezpečí, Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.

ČPP: Odhadované škody z povodní přesahují 24 milionů Kč

V souvislosti s povodněmi registruje Česká podnikatelská pojišťovna k dnešnímu dni aktuálně téměř 150 nahlášených případů, odhadované škody přesahují 24 mil. Kč. Nejčastěji se evidují  škody z majetkového pojištění občanů, klienti hlásí především poškození svých rodinných domů.

Počet hlášení škod z havarijního pojištění vzrostl na 14 ks. Několik velkých škod registruje ČPP u podnikatelů. Např. na Liberecku zaplavila voda sklad firmy na výrobu stavebních a izolačních materiálů. Celková škoda se odhaduje na 890 tisíc korun.

Zdroj: Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.

Facebook Twitter

Související články

12.08.2010Kooperativa již za povodňové škody vyplatila pojistné plnění ve výši 4,5 milionu Kč
12.08.2010UNIQA: Škody z víkendových povodní v hodnotě 60 milionů Kč
12.08.2010Povodeň nebo záplava? Na pojmech nezáleží!
12.08.2010Povodňové škody na vozidlech řeší povinné ručení Kooperativy
12.08.2010Srpnové povodně: Nahlášené škody již za půl miliardy Kč
12.08.2010Povodňové mapy: Ovlivní je srpnové povodně?

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.