Škody » Přírodní nebezpečí » ČPP: Odhadovaná výše škody po bleskových povodních je 6 milionů Kč

ČPP: Odhadovaná výše škody po bleskových povodních je 6 milionů Kč

10.8.2010, Přírodní nebezpečí, ČPP

ČPP: Odhadovaná výše škody po bleskových povodních je 6 milionů Kč

Více než 100 škod v celkové výši téměř 10 mil. Kč již nahlásili klienti ČPP od víkendových povodní. Zatímco v pondělí oznámilo pojišťovně škodní událost 50 klientů,  do druhého dne se tak jejich počet zvýšil na dvojnásobek.

Nejvíce škod stále hlásí klienti České podnikatelské pojišťovny ze severu Čech, zejména z Libereckého kraje. Nejpostiženějšími okresy jsou Liberec, Česká Lípa, Děčín a Teplice.

Ve většině se jedná o případy z občanského majetkového pojištění. K těm nejčastějším patří škody, které napáchala voda na rodinných domech, ale evidují se již také první případy sesuvu půdy. Od dnešního dne narůstá také počet hlášení škod z havarijního pojištění.

Všechny provolby klientské linky ČPP 841 444 555, včetně hlášení škod, jsou dostupné a klienti se tak bez problémů mohou dovolat.

Naši likvidátoři provádějí prohlídky v místech hlášení škod, tak aby bylo možné co nejdříve zahájit vyplácení pojistného plnění. ČPP navíc aktivně telefonicky kontaktuje své klienty, jejichž majetek se podle údajů ve sjednané pojistné smlouvě nachází v zátopových oblastech.

ČPP 

Zdroj: ČPP

Facebook Twitter

Související články

09.08.2010Srpnové povodně: Generali předpokládá škody minimálně za 70 milionů
09.08.2010Kooperativa zatím zaregistrovala škody za 165 milionů Kč
09.08.2010Česká pojišťovna registruje již téměř 1500 škod z víkendových záplav
09.08.2010Likvidátoři Kooperativy již operují v zatopených lokalitách
08.08.2010Klienti Kooperativě nahlásili již 300 povodňových škod

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.