Škody » Přírodní nebezpečí » ČPP: čtrnáct dní od povodní na severu Čech

ČPP: čtrnáct dní od povodní na severu Čech

23.8.2010, Přírodní nebezpečí, ČPP

ČPP: čtrnáct dní od povodní na severu Čech

Čtrnáct dní od povodní na severu Čech registruje ČPP na 200 škod v částce 28 mil. Kč. Ve většině klienti hlásili škodní případy z majetkového pojištění, především škody způsobené vodou na rodinných domech, zatopené sklepy a garáže. K dnešnímu dni je již čtvrtina pojistných událostí vyřízena.

Lidé stále hlásí také škody způsobené bouřkami a krupobitím, které postihly o víkendu Prahu a Středočeský kraj. K dnešnímu dni naši klienti nahlásili 670  škodních událostí v celkové částce téměř 44 mil. Kč. Kroupy poškodily především stovky osobních automobilů.  Evidujeme 550 poškozených vozidel v částce 24,3 mil. Kč a na 120 škod majetkového pojištění v objemu
19,5 mil. Kč.

Očekáváme, že další hlášení mohou přibývat ještě i v průběhu příštího týdne. Celkově se podle odhadů může jednat až o 700  škod v celkové výši okolo 50  mil.  Kč. Nápor vyřizování škod ČPP zvládá, posílili jsme tým techniků, kteří provádějí prohlídky poškozených předmětů v terénu a na prohlížecích místech. V postižených oblastech již pracují specialisté, kteří se zabývají opravami vozidel poškozených od krup. ČPP na svých internetových stránkách doporučuje svým klientům využít technologie opravy karoserie vozidla bez nutnosti lakování, které jsou rychlé a zachovávají původní lak karoserie vozidla.

ČPP

 

Share/Bookmark

Zdroj: ČPP

Facebook Twitter

Související články

24.08.2010ČAP: Škody způsobené srpnovými živly

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.