Škody » Požáry » Požár seníku s fotovoltaickými panely u Slaného

Požár seníku s fotovoltaickými panely u Slaného

31.7.2013, Požáry, Mediafax

Požár seníku s fotovoltaickými panely u Slaného

Mohutný požár seníku v Malíkovicích u Slaného likviduje třináct jednotek hasičů. Uvnitř jsou balíky slámy, na střeše fotovoltaické panely. Ve 12.15 hodin byl vyhlášen 3. poplachový stupeň.

K požáru byli hasiči přivoláni krátce po jedenácté hodině dopoledne. „Na místě zasahují hasiči ze stanic Slaný, Stochov a Kladno a deset jednotek dobrovolných hasičů,“ dodala mluvčí hasičů Lenka Kostková.

Podle informací mluvčí hoří seník o rozměrech 30 krát 10 metrů v areálu firmy Agra Řisuty. „Uvnitř jsou balíky slámy a celý objekt je kompletně zasažen ohněm, střecha je v plamenech,“pokračovala Kostková.

 „Při požáru seníku vzplály i solární panely na střeše. Předběžná škoda byla vyčíslena na 20 milionů korun. Policisté případ v současné době prošetřují jako podezření z trestného činu obecné ohrožení z nedbalosti,“ řekla policejní mluvčí Jana Šteinerová.
 

Mediafax

Zdroj: Mediafax

Facebook Twitter

Související články

19.06.2013V Praze včera hořel transformátor, škoda 35 miliónů
19.05.2013Fotovoltaiky: rizika při instalaci i při provozu
17.05.2013V Děčíně hoří, hasiči evakuovali desítky lidí
01.05.2013Hasiči likvidovali 43 požářů
18.02.2013Výbuch paneláku ve Frenštátě má pět obětí
30.07.2013Česko zasáhly silné bouřky

Komentáře

Malíkovice (Veronika z Malíkovic, 31.7.2013, 16:30)
Ano je to hrozné nedá se v obci dýcht když se výtr otočí k nám.
Pořád tu jezdí hasiči od požáru k obecnímu rybníku pro vodu.
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.