Škody » Požáry » Požár pily ve Valašském Meziříčí způsobil škody za miliony

Požár pily ve Valašském Meziříčí způsobil škody za miliony

20.11.2014, Požáry, ceskatelevize.cz

Požár pily ve Valašském Meziříčí způsobil škody za miliony

Požár vypukl v autodílně areálu v úterý odpoledne, poté se rozšířil i na další objekty bývalé pily. Hasiči požár lokalizovali v noci na středu. Vzhledem k rozsahu požáru vyhlásili třetí stupeň požárního poplachu, nyní probíhají hlavní likvidační práce.

"Požár vznikl v autodílně při opravě automobilu, poté se rychle rozšířil dál," uvedl starosta Robert Stržínek, podle kterého jsou v areálu kromě dřevovýroby také sklady. Podle mluvčího krajských hasičů Libora Netopila ještě není příčina známa. Lehce zraněni byli pouze dva zaměstnanci. Město kvůli velkému dýmu vydalo upozornění, aby lidé nevětrali a nevycházeli z domu.

Škoda po požáru půjde do milionů korun. Lokalizovat požár, a tedy zabránit dalšímu šíření se hasičům podařilo před jednáctou v noci, počet zasahujících jendotek se z dvaceti začal snižovat na sedm. V noci pokračovalo dohašování a likvidační práce.

ceskatelevize.cz

 

Zdroj: ceskatelevize.cz

Facebook Twitter

Související články

09.09.2014Požár zničil téměř dokončený krkonošský penzion, škoda je pět milionů
29.07.2014Požár skladu paliv se vymkl kontrole. V Tripolisu hrozí katastrofa
15.07.2014Přežili lesní požár, nyní mají šanci na velké odškodnění
18.06.2014Požár chaty Libušín způsobila špatně opravená kamna

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.