Škody » Kooperativa: bouřky a krupobití způsobily škody za více než 350 milionů Kč

Kooperativa: bouřky a krupobití způsobily škody za více než 350 milionů Kč

16.8.2013, Škody, Kooperativa

Kooperativa: bouřky a krupobití způsobily škody za více než 350 milionů Kč

Bouřky a krupobití, které v na konci července a začátku srpna zasáhly ČR, způsobily tisíce majetkových škod. Jen pojišťovně Kooperativa klienti nahlásili přes 6 tisíc škod za více než 350 milionů Kč. 

Po bouřkách v pondělí, 29. 7. nám nejvíce škod nahlásili klienti z jižních Čech, Vysočiny a Liberecka. Morava byla bouřkami zasažena méně, z těchto regionů jsme obdrželi jen několik hlášení. Bouřka v neděli, 4.8., zasáhla nejvíce naše klienty z Prahy a okolí a z Královohradeckého kraje.

Většinu škod, které nám klienti nahlásili, mají na svědomí záplavy nebo vichřice. Typickou škodou jsou zaplavené sklepy nebo zahrady způsobené velkou vodou z přívalových dešťů. Evidujeme i střechy poškozené vichřicí nebo spadlými stromy, krupobití ničilo zejména v jižních Čechách skleníky nebo zastřešení bazénů. Několik velkých škod na plodinách nám nahlásili také zemědělci.

Kooperativa

Zdroj: Kooperativa

Facebook Twitter

Související články

24.06.2013Kooperativa je na 7. místě v žebříčku nejobdivovanějších firem
02.08.2013Kooperativa: přes 1300 škod z pondělních bouřek
06.06.2013Klienti již od Kooperativy obdrželi přes 1,5 milionu Kč
25.04.2013Kooperativa vylepšuje služby pro bikery

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.