Rizika » Teorie a praxe » Levnější mobilní volání pro členy sítě INSIA

Levnější mobilní volání pro členy sítě INSIA

23.1.2007, Teorie a praxe, insia.com

Levnější mobilní volání pro členy sítě INSIA

Ve výběrovém řízení na dodavatele mobilního připojení k internetu a telefonování pro síť pojišťovacích makléřů INSIA zvítězila společnost T-Mobile Czech Republic a.s.

Od nového operátora si INSIA slibuje jak kvalitní servis a administrativní podporu pro všechny členy INSIA v ČR, tak výrazné zvýhodnění telefonování zejména v rámci nově vytvořené virtuální privátní sítě (VPN).

Úspory na telefonování po přechodu na T-mobile u jednotlivých členů sítě často přesahují i 50 %. Telefonování v rámci privátní sítě INSIA nabízí T-mobile pouze za mírný paušální poplatek. Součástí nabídky je i štědrý program na vykoupení závazků od stávajících operátorů. Členové INSIA tak mohou služby T-mobile využít prakticky okamžitě. Další výhodou pro členy sítě INSIA je finanční příspěvek na nákup mobilních telefonů.

INSIA využívá možnosti společného nákupu služeb v různých oblastech a přináší tak členům sítě zvýšení efektivity a v konečném důsledku i lepší služby pro klienty. Podobné výběrové řízení uskutečnila na jaře 2006 i pro telefonování z pevných linek přes technologii VoIP. Partnerem pro internetovou telefonii se stala společnost Ha-vel.

Upozorňujeme klienty a obchodní partnery, že po přechodu k novému operátorovi zůstanou veškerá mobilní čísla makléřů INSIA nezměněná.

T-mobile patří v České republice mezi nejvýznamnější poskytovatele mobilní sítě, s pokrytím přes 99% území a 5 miliony zákazníků. V roamingu může T-mobile nabídnout téměř 400 operátorů ve více než 150 zemích.

Zdroj: insia.com

Facebook Twitter

Související články

29.04.2008Skype nabízí neomezené volání na pevné linky
29.04.2008Nejlepším fotomobilem roku je Nokia N82

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.