Rizika » Společnosti Online s INSIA připravily nově pojištění manažerů

Společnosti Online s INSIA připravily nově pojištění manažerů

6.4.2009, Rizika, INSIA

Společnosti Online s INSIA připravily nově pojištění manažerů

INSIA a Společnosti Online v uplynulých dnech zahájily partnerskou spolupráci při sjednávání pojištění pro manažery a statutární orgány společností – tzv. pojištění D&O.

Zájem o pojištění manažerů se v poslední době výrazně zvýšil zejména v souvislosti s hospodářskou krizí, při níž jsou na rozhodování statutárních orgánů a možné škody z nich vyplývající kladeny zvýšené nároky.

Největší česká společnost poskytující komplexní servis v oblasti zakládání firem na klíč Společnosti Online s.r.o. zařadila pojištění D&O ve spolupráci s INSIA do svého portfolia služeb a významně tak usnadní manažerům nových společností přístup k tomuto druhu pojištění. Pro začínající společnosti je totiž často obtížné D&O pojištění získat s ohledem na vyšší riziko pro pojistitele. S INSIA však zákazníci Společnosti Online s.r.o. získají dokonce nadstandardní podmínky.

Pojištění D&O poskytuje ochranu členům statutárních orgánů a dozorčích rad obchodních společností. Ti odpovídají osobně a neomezeně za škodu, kterou ve své funkci mohou způsobit. V sázce je pak jejich osobní majetek a to i pokud se dopustí chyby neúmyslně či z nedbalosti.

Společnosti Online s.r.o. poskytují komplexní servis v oblasti zakládání firem na klíč již od roku 1999. Společnost dosáhla dominantního postavení na trhu a za poslední čtyři roky založila a následně prodala téměř 2 500 ready-made společností, tj. asi 70% všech firem na klíč, které byly v tomto období v České a Slovenské republice založeny.

INSIA a.s. je nejrychleji rostoucím pojišťovacím makléřem ve středoevropském regionu s nejrozsáhlejší sítí kanceláří v České a Slovenské republice. Svým klientům poskytuje profesionální služby od roku 1992 a na D&O pojištění se specializuje od roku 1996.

Zdroj: INSIA

Zdroj: INSIA

Facebook Twitter

Související články

06.03.2009Podnikatelé by neměli podceňovat pojištění proti vodě

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.