Pojišťovny » Záruka i na ojetý vůz od Defend Insurance

Záruka i na ojetý vůz od Defend Insurance

23.10.2015, Pojišťovny, Defend Finance

Záruka i na ojetý vůz od Defend Insurance

Vždy je ideální, když má člověk pod kontrolou své výdaje. Naštěstí existují různé způsoby, jak nenadálým výdajům předejít. Život totiž přináší mnohem rozmanitější situace, než které je připraveno řešit povinné ručení nebo havarijní pojištění.

Společnost Defend Group, která vznikla v roce 1994 a jejíž součástí je i Defend Insurance Group, svým zákazníkům dodává prostřednictvím svých produktů klid a jistotu. V oblasti automobilů totiž nabízí trojici hlavních pilířů: zabezpečení, bezpečnost a pojištění. Právě ze třetího jmenovaného pilíře pochází unikátní nabídka pojišťovacích produktů společnosti Defend Insurance Group.

Společnost Defend Insurance Group, která v České republice jako jediná nabízí produkty zaštítěné syndikátem proslulého britského pojistného trhu Lloyd‘s of London, má připravenou ucelenou nabídku pojistných produktů určených i pro majitele zánovních vozů. Pojistit se lze pro případ mechanických a elektrických závad u vozů do stáří až 15 let a zajistit si tak jistotu, která se v závislosti na programu blíží tovární záruce i daleko po jejím uplynutí. Produkt DEFEND Car Protect navíc dokáže navýšit kilometrový proběh továrních záruk u mnoha značek na českém trhu podle individuálních potřeb jednotlivých zákazníků.

Všechny produkty Defend Insurance Group lze v širokém rozsahu individualizovat podle požadavků jednotlivých klientů. Variabilní je jak doba trvání pojištění, tak výše spoluúčasti, pojistné limity či kilometrové náběhy. Silnou stránkou pojistných produktů Defend Insurance Group je záruka profesionality, rychlosti a vstřícného přístupu. Ostatně právě tyto a další vlastnosti dokazuje i zisk prestižní ceny Czech Superbrands Award 2015 pro značku Defend.


Společnost Defend Insurance Group je součástí Defend Group a své aktivity v oblasti pojištění vozidel provozuje nejen v České republice, ale i prostřednictvím svých dceřiných společností na Slovensku, v Maďarsku a nově v Polsku.

Zdroj: Defend Finance

Facebook Twitter

Související články

27.05.2015Pojištění GAP bez nutnosti havarijního pojištění?  S Defend Insurance Group to lze.
31.03.2015Společnost DEFEND FINANCE nabízí volnou pozici pozici District Manager pro oblast Prahy
03.03.2015Defend získal 51% základního kapitálu Service Insurance Polska
19.02.2015Czech Superbrands 2015 má vítěze. Je jím Defend Group.
19.01.2015Defend Insurance pokračuje v expanzi ve střední Evropě
11.09.2014Záruční programy DEFEND pro ojeté nákladní vozy (N2 a N3)

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.