Pojišťovny » VIG ukončila prodej Bank Austria Creditanstalt Versicherung  

VIG ukončila prodej Bank Austria Creditanstalt Versicherung  

1.10.2008, Pojišťovny, Kooperativa

VIG ukončila prodej Bank Austria Creditanstalt Versicherung

V důsledku převzetí pojišťovacích aktivit společnosti Erste Group Bank AG skupina Wiener Städtische Versicherung AG Vienna Insurance Group oznámila, že prodá své podíly v
Bank Austria Creditanstalt Versicherung AG.
Evropská komise dne 19. září 2008 ve zjednodušeném řízení schválila koupi těchto podílů pojišťovací skupinou ERGO. V souladu s tím mohl být k dnešnímu dni prodej veškerých obchodních podílů Vienna Insurance Group na společnosti Bank Austria Creditanstalt Versicherung AG (60,54 procent) pojišťovací skupině ERGO nyní ukončen.

Zdroj: Kooperativa

Facebook Twitter

Související články

16.09.2008Vienna Insurance Group završuje transakci se skupinou Erste Group
09.09.2008VIG RE zajišťovna, a.s. pro střední a východní Evropu

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.