Pojišťovny » Tiskové zprávy » Unikátní mezinárodní programy od AIG nejen pro expandující společnosti

Unikátní mezinárodní programy od AIG nejen pro expandující společnosti

3.6.2013, Tiskové zprávy, AIG

Unikátní mezinárodní programy od AIG nejen pro expandující společnosti

S více než 60 lety zkušeností, největší vlastní celosvětovou sítí poboček a 9 000 likvidátory pojistných událostí ve 320 pobočkách po celém světě může pojišťovna AIG nabídnout nadnárodním společnostem maximální komfort v oblasti mezinárodních programů.

AIG Global Markets, jak se divize mezinárodních programů označuje, pečuje o více než 23 000 nadnárodních klientů po celém světě a zajišťuje více než 30 000 lokálně vydaných pojistek prostřednictvím zkušených a kvalifikovaných expertů ve více než 90 zemích.

„V České republice jsou mezinárodní programy v nabídce AIG od počátku působení v roce 1992, navíc už v roce 1998 vzniklo samostatné oddělení, které se této problematice plně věnuje,“ říká Lucie Pavlíčková, správce mezinárodních programů v české pobočce AIG. Ročně toto oddělení zajistí pojistné smlouvy v řádech stamilionů korun.

Všechny pojistné produkty, které jsou v nabídce lokální pobočky AIG, je možné zakomponovat také do mezinárodních pojistných programů. Lokálně jsou vydávány certifikáty, ale také například realizovány veškeré překlady dokumentů do angličtiny, což je velkým přínosem jak pro české společnosti, které plánují expandovat na zahraniční trhy, tak velké nadnárodní korporace s celosvětovou působností.

Hlavní předností AIG je flexibilita a spolupráce při tvorbě mezinárodního programu, na které se podílí jak samotný klient, včetně například i generálního ředitele či rizikového inženýra, tak pojišťovací makléř.  Nastavení mezinárodního programu potom reflektuje lokální i globální perspektivu v souladu s platnou legislativou a místními podmínkami včetně jazyka a zvyků.

 „Je obrovskou výhodou mít možnost říci nadnárodnímu klientovi, že nehraje roli, kde na světě utrpěl škodu – společnost AIG bude schopná zajistit likvidátora pojistných událostí tak, aby nastalou situaci pomohl operativně vyřešit,“  dodává Patrick Mahieu, generální ředitel organizační složky pro Českou republiku.

AIG

Zdroj: AIG

Facebook Twitter

Související články

22.05.2013AIG přináší na český trh první pojištění kybernetických rizik
22.02.2013Získejte jistotu, chraňte Vaše elektronická data. Pomůže Vám CyberEdge od AIG
14.11.2012Chartis je celosvětově opět AIG

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.