Pojišťovny » Tiskové zprávy » PVZP vyhlásila letní soutěž na podporu cestovního pojištění

PVZP vyhlásila letní soutěž na podporu cestovního pojištění

23.6.2015, Tiskové zprávy, Pojišťovna VZP

PVZP vyhlásila letní soutěž na podporu cestovního pojištění

Zájezd za 50 000,- korun, elektroniku a cestovní zavazadla v celkové hodnotě dalších padesát tisíc korun mohou vyhrát lidé, kteří si před odjezdem na dovolenou sjednají cestovní pojištění u Pojišťovny VZP.

"Chceme tak Čechy motivovat, aby nezapomínali, že vyjet za hranice republiky bez cestovního pojištění se nevyplácí," vysvětluje Halina Trsková, obchodní a marketingová ředitelka PVZP. "Je až zarážející zjištění nedávného průzkumu, který ukázal, že každý šestý Čech odjíždí na letní dovolenou bez cestovního pojištění," dodává obchodní a marketingová ředitelka.

Češi se často spoléhají jen na "modrý" Evropský průkaz zdravotního pojištění, zpravidla navíc většina lidí má i nějaké pojištění k platební kartě. "I když vás v Evropě ošetří, rozhodně to nebude zadarmo – zpravidla budete muset zaplatit nemalou spoluúčast. Řadu nákladů navíc evropský průkaz nekryje," upozorňuje Halina Trsková.

Kampaň na podporu cestovního pojištění poběží od poloviny června do poloviny září. Zúčastnit soutěže se může každý, kdo si sjedná cestovní pojištění a prostřednictvím stránky www.soutezozajezd.cz nahraje svoji fotografii z dovolené. Každých čtrnáct dní PVZP vylosuje tři výherce vedlejších cen (tablety, cestovní zavazadla, potápěčské soupravy), hlavní cena se bude losovat na závěr soutěže.

Pojišťovna VZP podpoří soutěž online a rozhlasovou kampaní, přímou komunikací s klienty prostřednictvím newsletterů a sociálních sítí a v menším rozsahu také v tištěných médiích.

Zdroj: Pojišťovna VZP

Facebook Twitter

Související články

17.06.2015Pojišťovna VZP vyhlásila výsledky soutěže makléřů
25.05.2015Pojišťovna VZP vstupuje do Rusko-České smíšené obchodní komory
22.05.2015Pojišťovna VZP se umístila na 2. místě v anketě Pojišťovna roku
07.05.2015Pojišťovna VZP v prvním čtvrtletí dosáhla téměř 40% růstu předpisu pojistného
07.04.2015Pojišťovna VZP má za sebou rok konsolidace, pro letošek plánuje růst

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.