Pojišťovny » Tiskové zprávy » Pojišťovna České spořitelny ovládla Zlatou korunu v životním pojištění

Pojišťovna České spořitelny ovládla Zlatou korunu v životním pojištění

13.6.2013, Tiskové zprávy, Pojišťovna České spořitelny

Pojišťovna České spořitelny ovládla Zlatou korunu v životním pojištění

Pojišťovna České spořitelny získala hned dvě prestižní ocenění v soutěži Zlatá koruna. V kategorii Životní pojištění roku obsadila s produktem FLEXI životní pojištění zlatou a s dětským pojištěním FLEXI životní pojištění – JUNIOR bronzovou příčku. Výsledkem upevnila svoji pozici mezi nejlepšími finančními produkty na českém trhu. Ocenění převzal 12. června Petr Zapletal, generální ředitel Pojišťovny České spořitelny. FLEXI je na trhu již 13 let a k dnešnímu dni ho má sjednáno více než jeden milion klientů.

Obsadit v jedné kategorii hned dvě vítězné pozice, to je nevídaný úspěch, na který jsme s kolegy pyšní. Na první příčku jsme navíc stanuli již popáté za sebou. FLEXI životní pojištění tak potvrzuje absolutně dominantní pozici na trhu životního pojištění,“ řekl k získanému ocenění Petr Zapletal. „Ocenění je pro nás odměnou za dobře odvedenou práci našich zaměstnanců i obchodních partnerů.“

FLEXI životní pojištění se v soutěži Zlatá koruna na nejvyšší stupeň vítězů postavilo již popáté za sebou. V kategorii Životní pojištění roku bylo oceněno jako nejlepší finanční produkt na trhu. FLEXI životní pojištění –JUNIOR získalo ve stejné kategorii třetí místo. K získaným oceněním pravděpodobně přispěly také inovace produktu, například zdvojnásobení plnění z rizika denního odškodného u dětí nebo pohlížení na klienta jako na zdravého již po sedmi letech od ukončení léčení úrazu nebo nemoci.

FLEXI životní pojištění se dokáže přizpůsobit aktuálním životním potřebám klientů, umožňuje jim průběžně měnit parametry smlouvy. Klienty odmění bonusem za věrnost a za bezškodní průběh. Až na 30 dnů v roce zdarma pojistí rizikové rekreační sporty, které jsou obvykle u životního pojištění ve výlukách (například horolezectví, bungee jumping či potápění).

Zlatá koruna je soutěž, která hodnotí finanční produkty na českém trhu. Letos proběhla již pojedenácté. Hodnocení probíhá prostřednictvím členů Finanční akademie, složené z více jak tří set ekonomických odborníků a publicistů. Jejich zkušenosti a nezávislost jsou pro veřejnost zárukou kvality oceněných produktů.

Kalkulačka životního pojištění:

www.pojistovnacs.cz/flexi/kalkulator/

Pojišťovna České spořitelny

Zdroj: Pojišťovna České spořitelny

Facebook Twitter

Související články

23.05.2013Pojišťovna roku 2012: Vítězi jsou Kooperativa, Pojišťovna ČS a ERV
13.05.2013Odkládat část příjmů pro zajištění penze je naprostou  nutností
08.03.2013Zlatá pecka pro FLEXI životní pojištění
06.02.2013Klienti Pojišťovny České spořitelny si mohou odečíst až 1,6 miliardy ze základu daně

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.