Pojišťovny » Tiskové zprávy » Pojišťovna České spořitelny: druhé místo v životním pojištění - Pojišťovna roku 2013

Pojišťovna České spořitelny: druhé místo v životním pojištění - Pojišťovna roku 2013

21.5.2014, Tiskové zprávy, Pojišťovna České spořitelny

Pojišťovna České spořitelny: druhé místo v životním pojištění - Pojišťovna roku 2013

Pojišťovna České spořitelny získala v soutěži Pojišťovna roku 2013 v kategorii životní pojištění pomyslnou stříbrnou medaili. Na stupních vítězů se objevuje pravidelně a potvrzuje tak, že patří mezi nejlepší pojišťovny na našem trhu. Toto ocenění každoročně uděluje Asociace českých pojišťovacích makléřů.

„V minulosti jsme v této kategorii šestkrátobsadili první místo, naposledy loni. Je to až k nevíře, že se nám daří držet se na samém vrcholu tak dlouho,“ rekapituluje úspěchy Petr Zapletal, generální ředitel Pojišťovny České spořitelny. „Druhá příčka je skvělý výsledek, ale pro nás bude pro příští rok také hnacím motorem. Již nyní pracujeme na mnoha produktových i procesních vylepšeních, která nás, jak pevně věřím, opět vrátí na první místo.“

Pojišťovna České spořitelny dosáhla v roce 2013 u běžně placených smluv meziročního nárůstu předepsaného pojistného o 2,75 procenta. Celkově pojišťovna předepsala 11,4 miliardy korun a svým klientům připsala vysoké zhodnocení (u běžně placeného FLEXI životního pojištění až 6,82 procenta).

Pojišťovna České spořitelny, a.s., ViennaInsurance Group, načeském trhu působí od roku 1992 a patří k našim největším pojišťovnám. Nabízí klientům kvalitní produkty životního pojištění v široké síti poboček České spořitelny a u renomovaných externích partnerů.

Cílem ankety Pojišťovna roku je posoudit kvalitu poskytovaných služeb a produktů významných pojišťoven na českém trhu. Nejlepší produkty a služby předešlého roku vyhlašuje Asociace českých pojišťovacích makléřů na základě vyhodnocení ankety, které se účastní nezávislí pojišťovací makléři z celé České republiky. Soutěž letos proběhla již počtrnácté.

Pojišťovna České spořitelny

Zdroj: Pojišťovna České spořitelny

Facebook Twitter

Související články

23.05.2013Pojišťovna České spořitelny je pojišťovnou roku 2012 v kategorii životního pojištění
22.10.2009Životním pojištěním roku 2009 je FLEXI od Pojišťovny ČS
13.05.2009Pojišťovna České spořitelny triumfovala v soutěži Pojišťovna roku 2008
21.05.2008Kooperativa a Pojišťovna České spořitelny jsou pojišťovnami roku

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.