Pojišťovny » Tiskové zprávy » Pojišťovna České spořitelny je pojišťovnou roku 2012 v kategorii životního pojištění

Pojišťovna České spořitelny je pojišťovnou roku 2012 v kategorii životního pojištění

23.5.2013, Tiskové zprávy, Pojišťovna České spořitelny

Pojišťovna České spořitelny je pojišťovnou roku 2012 v kategorii životního pojištění

Pojišťovna České spořitelny získala nejvyšší ocenění v kategorii Pojišťovna roku 2012 – životní pojištění. V rámci jedné z hlavních kategorií soutěže Pojišťovna roku 2012 tak obsadila první příčku již pošesté. Oborová ocenění každoročně uděluje Asociace českých pojišťovacích makléřů.

 „Každé ocenění je určitou vizitkou společnosti a bereme ho jako punc kvality. Náš klíčový produkt – FLEXI životní pojištění – klientům přináší kvalitní pojistnou ochranu i zajímavé výhody. Navíc neustále zlepšujeme úroveň servisu nejen pro klienty, ale i pro obchodní partnery,“ říká Petr Zapletal, generální ředitel Pojišťovny České spořitelny. „Prvenství v oblasti životního pojištění si velmi vážíme, vždyť jsme uspěli v silné konkurenci dalších životních pojišťoven. Loňský rok byl pro nás úspěšný, stále se nám daří růst obchodně i v zisku. I tuto skutečnost možná vzala do úvahy odborná porota.“

Pojišťovna České spořitelny zvýšila v roce 2012 u běžně placených smluv meziroční nárůst předepsaného pojistného o 8,6 procenta. Celkově pojišťovna předepsala 10,7 miliardy korun a svým klientům připsala vysoké zhodnocení (u běžně placeného FLEXI životního pojištění 5,44 procenta).

Pojišťovna České spořitelny, a.s., Vienna Insurance Group, byla založena v roce 1992 a dnes patří mezi největší pojišťovny na českém trhu. Základní kapitál společnosti činí 1,9 miliardy korun. Klientům nabízí kvalitní produkty životního pojištění v široké síti poboček České spořitelny a u renomovaných externích partnerů.

Soutěž pod názvem Pojišťovna roku proběhla letos již potřinácté. Cílem ankety je posoudit kvalitu poskytovaných služeb a produktů významných pojišťoven na českém trhu. Nejlepší produkty a služby předešlého roku vyhlašuje Asociace českých pojišťovacích makléřů na základě vyhodnocení ankety, které se účastní nezávislí pojišťovací makléři z celé České republiky.

Pojišťovna České spořitelny

Kalkulačka životního pojištění:

www.pojistovnacs.cz/flexi/kalkulator/


Zdroj: Pojišťovna České spořitelny

Facebook Twitter

Související články

06.05.2013Infarkt myokardu? Nejohroženější jsou řidiči
03.04.2013Předepsané pojistné za více než 10,7 miliardy Kč
21.02.2013O jarních prázdninách stoupá počet úrazů dětí o 15 procent
06.02.2013Klienti Pojišťovny České spořitelny si mohou odečíst až 1,6 miliardy ze základu daně
23.01.2013Pojišťovnictví v roce 2013: Pojišťovna České spořitelny

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.