Pojišťovny » Tiskové zprávy » Kooperativa získala titul Pojišťovna roku 2009

Kooperativa získala titul Pojišťovna roku 2009

23.10.2009, Tiskové zprávy, Kooperativa

Kooperativa získala titul Pojišťovna roku 2009

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group získala - stejně jako loni – prestižní titul Pojišťovna roku. V rámci letošního ročníku soutěže Banka roku uspěla druhá největší pojišťovna na českém trhu i v dalších kategoríích - odnesla si stříbro v kategorii Nejdynamičtější pojišťovna roku a bronz v kategorii Životní pojištění roku za produkt Perspektiva 6 BN. Úspěch skupiny Vienna Insurance Group byl umocněn vítězstvím v kategorii Životní pojištění roku, které získal produkt Flexi Pojišťovny České spořitelny a třetím místem České podnikatelské pojišťovny v kategorii Nejdynamičtější pojišťovna roku.

„Vítězství v kategorii Pojišťovna roku 2009 a úspěchů v dalších kategoriích si velice vážíme. Je to pro nás o to důležitější, že jsme hlavní cenu získali podruhé za sebou. Vnímám to jako důkaz, že naše strategie kombinující srozumitelné produkty s kvalitním a rychlým servisem je dlouhodobě správná. Velmi mě také těší, že na stupních vítězů v kategoriích týkajících se pojištění se umístily všechny tři pojišťovny Vienna Insurance Group v ČR,“ konstatoval předseda představenstva a generální ředitel Kooperativy a šéf VIG ČR Martin Diviš, který včera v průběhu slavnostního večera v pražském divadle Hybernia ocenění za Kooperativu převzal.

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, získala v soutěži Banka roku 2009 následující ocenění:

1. místo v kategorii Pojišťovna roku 2009

2. místo v kategorii Nejdynamičtější pojišťovna roku 2009

3. místo v kategorii Životní pojištění roku 2009 za Perspektivu 6 BN

Kooperativa

 

 

Share/Bookmark

Zdroj: Kooperativa

Facebook Twitter

Související články

02.09.2009Dolnorakouskou pojišťovnu nahradí Kooperativa

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.