Pojišťovny » Tiskové zprávy » INSIA zajistila pojištění vozidla nejvyššího Čecha zdarma

INSIA zajistila pojištění vozidla nejvyššího Čecha zdarma

20.2.2008, Tiskové zprávy, insia.com

INSIA zajistila pojištění vozidla nejvyššího Čecha zdarma

Ředitel makléřské společnosti INSIA – ADORES s.r.o. v Humpolci ve spolupráci s pojišťovnou UNIQA vyjednal pro nejvyššího Čecha pojištění jeho speciálního vozidla zdarma.

 

Nejvyšší Čech Tomáš Pustina trpí již od dětství vzácnou poruchou růstového hormonu. Od svých deseti let začal neobvykle růst a nyní měří 224 centimetrů a váží přes 170 kg.

Díky solidaritě a vstřícnosti lidí mu za pomoci Televize NOVA byla zprostředkována sbírka na speciálně upravený vozík, díky kterému se může lépe pohybovat. Sbírka však byla natolik úspěšná, takže kromě výše uvedeného vozítka bylo pro Tomáše pořízeno i ojeté vozidlo VW Transportér, který jemu i jeho rodině velmi usnadní cestování k lékaři.

 

K této dobročinné akci se rozhodl přispět také Milan Dočkal, ředitel společnosti INSIA - ADORES, která má své sídlo v Humpolci. V pojišťovně UNIQA, u které je pojištěno i město Humpolec, vyjednal pro p. Pustinu povinné ručení a havarijní pojištění na jeho speciální vozík a VW Transportér zcela ZDARMA a to na celou dobu, po kterou bude Tomáš vozidlo vlastnit, takže rodina ušetří každý rok cca 40 tis Kč.

 

 

 

 
Milan Dočkal k tomu dodává: „Vzhledem k tomu, že p. Pustina je občanem města Humpolce, tak je mi svým způsobem blízký a kauza, která nyní proběhla médii nenechala nikoho chladným. Proto jsme se v naší společnosti rozhodli mu také pomoci.“

Společnost INSIA – ADORES patří k jedné z prvních společností, které vstoupily do sítě pojišťovacích makléřů INSIA. Nyní je v rámci sítě INSIA již zaměstnáno přes 400 odborníků, kteří mohou klientům nabídnout komfortní služby z oblasti pojištění a finančního poradenství v téměř 70 kancelářích na území České republiky, Slovenska a Rakouska. Práci makléřů INSIA zaštiťuje unikátní online systém na sdílení znalostí YETI.

 

 

 

Na fotografii zleva: zástupce pojišťovny UNIQA Ing. Milan Halonek, Tomáš Pustina, starosta města Humpolec Mgr. Jiří Kučera, zástupce společnosti INSIA – ADORES Ing. Karel Maršál.

 

 

Zdroj: insia.com

Facebook Twitter

Související články

15.04.2008INSIA navýšila limit profesní odpovědnosti
26.03.2008INSIA otevírá novou kancelář na jihu Čech a získává také odborníka v oblasti soudního znalectví.

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.