Pojišťovny » Tiskové zprávy » Insia podpořila Ligu proti rakovině

Insia podpořila Ligu proti rakovině

19.12.2007, Tiskové zprávy, insia.com

Insia podpořila Ligu proti rakovině

Na oslavě k 15. výročí pojišťovny AIG EUROPE, S.A. vydražili Ivan Špirakus a Petr Marek podepsaný fotbalový dres legendárního Ryana Giggse z Manchestru United. Výtěžek z dražby byl věnován sdružení Liga proti rakovině.

 

 

Dne 15.11.2007 se v prostorách Kaiserštnejského paláce na Malé Straně konala oslava 15ti letého působení AIG EUROPE v České republice (www.aig.cz). Při této příležitosti mohli hosté shlédnout módní přehlídku, zajímavé vystoupení houslového virtuosa Jaroslava Svěceného a také se zúčastnit dražby o podepsaný fotbalový dres legendárního hráče Manchesteru United.

 

Ryan Giggs (34 let) z Walesu, který patří mezi skutečné legendy britského fotbalu, obdržel před několika dny od britské královny Alžběty II. řád britského impéria za oddanost sportu. V Machester United hraje od roku 1990, v anglické lize vstřelil 100 gólů a vyhrál 9 ligových titulů, více jich nikdo v Anglii nezískal.

 

Výtěžek charitativní dražby, kterou dovedně řídil Ondřej Hejma, putoval na konto sdružení Liga proti rakovině (www.lpr.cz). Symbolický šek převzal sám předseda Ligy proti rakovině Prof. MUDr. Zdeněk Dienstbier, DrSc.

 

Ing. Ivan Špirakus a Ing. Petr Marek úspěšně vydražili tento dres a na konto Ligy proti rakovině tak Insia společně s AIG přispěli částkou ve výši 250.000.- Kč.

 

Liga proti rakovině je nezisková organizace, která pomáhá zejména onkologickým pacientům, podporuje výzkum rakoviny a také se věnuje nádorové prevenci. Předsedou tohoto sdružení je Prof. MUDr. Zdeněk Dienstbier, DrSc.

Zdroj: insia.com

Facebook Twitter

Související články

15.04.2008INSIA navýšila limit profesní odpovědnosti
26.03.2008INSIA otevírá novou kancelář na jihu Čech a získává také odborníka v oblasti soudního znalectví.
20.02.2008INSIA zajistila pojištění vozidla nejvyššího Čecha zdarma
18.02.2008UNIVERZO s.r.o. vstoupili do sítě INSIA

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.