Pojišťovny » Tiskové zprávy » Generálním ředitelem České pojišťovny se stane Jaroslav Mlynář

Generálním ředitelem České pojišťovny se stane Jaroslav Mlynář

15.5.2013, Tiskové zprávy, Česká pojišťovna

Generálním ředitelem České pojišťovny se stane Jaroslav Mlynář

Novým generálním ředitelem České pojišťovny se od 1. června 2013 stane Jaroslav Mlynář. Ve funkci vystřídá Pavla Řeháka, který odchází na základě vlastního rozhodnutí ke dni 31. května 2013 ze všech funkcí v České pojišťovně.

Jaroslav Mlynář (*1954) nastoupil do skupiny Generali v roce 1992 a významně se podílel na zahájení jejího působení v České republice v roce 1993. Od roku 1998 byl členem představenstva a v roce 2001 se stal předsedou představenstva a generálním ředitelem pojišťovny Generali v ČR. Po založení Generali PPF Holdingu(GPH) byl jmenován jeho finančním ředitelem.

Jsem rád, že Českou pojišťovnu povede Jaroslav Mlynář, manažer se zkušenostmi získanými na mnoha řídících pozicích v rámci českého pojišťovnictví,“ říká Luciano Cirinà, generální ředitel GPH a předseda představenstva ČP a dodává: „Úkolem Jaroslava Mlynáře bude za podpory GPH navázat na úspěšnou tradici dlouhodobého lídra pojistného trhu. Jsem přesvědčen, že Jaroslav Mlynář je spolu s vysoce profesionálním týmem ČP zárukou dalšího úspěšného rozvoje společnosti. Děkuji Pavlu Řehákovi za jeho práci vykonanou v posledních letech. Pojišťovnu provedl transformačním obdobím zaměřeným na posílení ziskovosti. Pod jeho vedením se dostala do kondice, která skupině Generali poskytuje prostor pro další investice do rozvoje největší tuzemské pojišťovny. Přeji Pavlu Řehákovi hodně úspěchů do dalších aktivit.“

Česká pojišťovna

Zdroj: Česká pojišťovna

Facebook Twitter

Související články

21.03.2013Česká pojišťovna zvýšila zisk o 9 %
01.02.2013Pojišťovnictví v roce 2013: Česká pojišťovna
13.05.2013Česká Pojišťovna maximálně vychází vstříc makléřům
11.04.2013Pojištění koní pod drobnohledem

Komentáře

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.