Pojišťovny » Tiskové zprávy » FLEXI pomůže klientům Jedličkova ústavu s návratem do běžného života

FLEXI pomůže klientům Jedličkova ústavu s návratem do běžného života

26.2.2014, Tiskové zprávy, Pojišťovna České spořitelny

FLEXI pomůže klientům Jedličkova ústavu s návratem do běžného života

FLEXI životní pojištění zahajuje spolupráci s Jedličkovým ústavem. Finančně podpoříme tranzitní program „S FLEXI do života“, pomůže lidem s postižením při přechodu ze školy do další životní etapy. Do charitativních projektů a sportovních i kulturních akcí se zapojí také zaměstnanci Pojišťovny České spořitelny. Tato spolupráce velmi dobře zapadá do naší strategie být jako Pojišťovna nápomocní ve vážných životních situacích.

„Již několik let sponzorujeme Centrum Paraple, které podporuje převážně klienty s poúrazovým poraněním míchy. Ale někteří z nás se již s nějakým omezením narodí. I ti potřebují pomoci. A každá pomoc něco stojí. Proto jsme se rozhodli finančně podpořit nadaci Jedličkova ústavu,“ vysvětluje důvod zahájení spolupráce Jana Jirásková, tisková mluvčí Pojišťovny České spořitelny. „Do pomoci potřebným se zapojují také zaměstnanci Pojišťovny České spořitelny. Zasílají sponzorské dary na účet organizace a pomáhají na sportovních a kulturních akcích Jedličkova ústavu.“

Tranzitní program "S FLEXI do života" pomáhá lidem s postižením při přechodu ze školy do dalšího života. Pojišťovna České spořitelny zaplatí konzultanty, kteří pomohou klientům k osamostatnění se v běžných denních činnostech, s nalezením bydlení nebo práce. FLEXI životní pojištění bude také sponzorovat sportovní a kulturní akce (například adventní benefiční koncert Nadace Jedličkova ústavu v Betlémské kapli, Prázdniny nanečisto – akci sportovního klubu JÚ určenou jak pro děti z JÚ, tak pro veřejnost).

Nadace Jedličkova ústavu podporuje současné i bývalé klienty Jedličkova ústavu s tělesným a kombinovaným postižením. Žákům a studentům pomáhá po dobu jejich školní docházky, během přípravy na budoucí povolání a v sociálním i pracovním začlenění do běžného života po ukončení studia. Podpořit Nadaci Jedličkova ústavu můžete i vy, a to zasláním daru na transparentní účet: 350350/5500, variabilní symbol: 111. Více se o Jedličkově ústavu dozvíte na webových stránkách www.jus.cz, o nadaci na www.nadaceju.cz.

Pojišťovna České spořitelny

Zdroj: Pojišťovna České spořitelny

Facebook Twitter

Související články

13.02.2014FLEXI životní pojištění za loňský rok připisuje klientům zhodnocení až 6,82 %
29.01.2014Flexi prodlužuje akci dvojnásobného plnění za vybrané diagózy vážných onemocnění
02.12.2013FLEXI dává do konce ledna dvojnásobné plnění za vybrané diagnózy vážných onemocnění
15.11.2013Flexi životní pojištění nabídne od ledna řadu novinek
25.10.2013FLEXI daruje pro táty a mámy na vozíku 400 000 Kč  

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.