Pojišťovny » Tiskové zprávy » FLEXI na Bambiriádě podpoří volnočasové aktivity dětí

FLEXI na Bambiriádě podpoří volnočasové aktivity dětí

20.5.2013, Tiskové zprávy, Pojišťovna České spořitelny, a.s.

FLEXI na Bambiriádě podpoří volnočasové aktivity dětí

FLEXI životní pojištění od Pojišťovny České spořitelny na jubilejním 15. ročníku Bambiriády podpoří volnočasové aktivity dětí a mládeže. S heslem „Otevřená budoucnost“ se od 23. do 26. května 2013 představí v šesti městech naší republiky. Děti budou soutěžit o hodnotné ceny a využít mohou i speciální atrakci – obří bungee trampolínu.

„Stále více dětí denně vysedává u počítačových her nebo se jen bezcílně potuluje ulicemi. Bambiriáda rodičům ukazuje, jaké alternativy trávení volného času pro jejich děti existují,“ uvedl Petr Zapletal, generální ředitel Pojišťovny České spořitelny. „A protože FLEXI je především rodinná pojistka, také v letošním roce nechybí u představení regionálních kroužků, zájmových sdružení a spolků.“

FLEXI životní pojištění si ve dnech 23. až 26. května 2013 s sebou do pěti měst České republiky – Českých Budějovic, Chrudimi, Liberce, Ostravy a Plzně – přiveze velké trampolíny. V Praze se děti mohou těšit na obří bungee trampolínu.

Ve stánku „Kreslíme s FLEXI otevřenou budoucnost“ si děti mohou vyrobit originální karnevalovou škrabošku ve tvaru motýla. Oblečení do jednoho z pohádkových kostýmů se mohou zúčastnit soutěže o hodnotné ceny. Hlasování o nejlepší výtvor bude probíhat na www.flexi.cz/bambiriada.

Posláním Bambiriády je ukázat rodinám s dětmi alternativní způsob trávení volného času. V desítkách měst se představují různé organizace a kluby, například Junák – svaz skautů a skautek ČR, Sdružení mladých hasičů, Domy dětí a mládeže se svými kroužky nebo Český červený kříž.

 

Pojišťovna České spořitelny

 

Kalkulačka životního pojištění:

www.pojistovnacs.cz/flexi/kalkulator/

Zdroj: Pojišťovna České spořitelny, a.s.

Facebook Twitter

Související články

13.05.2013Odkládat část příjmů pro zajištění penze je naprostou  nutností
21.02.2013O jarních prázdninách stoupá počet úrazů dětí o 15 procent
16.04.2013Vyšší plnění za vícečetná poranění
06.02.2013Klienti Pojišťovny České spořitelny si mohou odečíst až 1,6 miliardy ze základu daně

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.