Pojišťovny » Tiskové zprávy » Direct přichází s cestovním pojištěním zabaleným do atraktivní a srozumitelné podoby

Direct přichází s cestovním pojištěním zabaleným do atraktivní a srozumitelné podoby

18.6.2015, Tiskové zprávy, Direct pojišťovna

Direct přichází s cestovním pojištěním zabaleným do atraktivní a srozumitelné podoby

DIRECT pojišťovna přináší na trh první pojištění zcela v duchu nové firemní filozofie – nabízet pojištění, která jsou srozumitelná a odpovídají přesně tomu, co lidé požadují. Premiéru v ČR mají: pojištění náhradního sportovního vybavení, pojištění spoluúčasti u zapůjčeného vozidla nebo možnost připojistit rizikové aktivity pouze na vybrané dny.

Cestovní pojištění od DIRECTu splňuje představy o jednoduchém a přitom užitečném pojištění bez háčků. Důraz při jeho vzniku byl kladený nejen na parametry produktu, ale také na přehlednou a srozumitelnou dokumentaci (smlouvy, pojistné podmínky, asistenční karty). Tento princip se promítl do cestovního pojištění pro krátkodobé, opakované i dlouhodobé zahraniční výjezdy.

Cestovní pojištění od DIRECTu má ve všech svých variantách vždy neomezené limity na léčebné výlohy. Účty za ošetření, léčbu, léky či transport DIRECT proplatí v neomezené výši. Současně pojištění disponuje nejvyššími limity na trhu -  jak v případě pojištění odpovědnosti (25/10 milionů korun vztahujících se na škody na zdraví/majetku), tak i v případě pojištění zavazadel (60 000 Kč) a úrazového pojištění (1 milion korun na trvalé následky a půl milionu korun na smrt).

„Ceny cestovního pojištění jsou jednotné, nerozlišujeme u nich, zda naši klienti cestují služebně, za odpočinkem nebo tráví dovolenou aktivně,“ komentuje jasné parametry cestovního pojištění Ondřej Mašek, produktový manažer DIRECT pojišťovny, a doplňuje: „Navíc v případě rizikových aktivit nenutíme lidi, aby si sjednávali tyto vyšší sazby na celou dobu dovolené, když reálně se jim budou věnovat pouze den či dva. U DIRECTu si mohou tyto činnosti pojistit na konkrétní termín. Tím výrazně šetříme jejich peníze.“

Unikátní řešení na celém českém trhu reprezentují dvě nová užitečná připojištění:

 • Pojištění spoluúčasti na škodě na zapůjčeném vozidle: Jedná se o službu pro ty klienty, kteří si v zahraničí půjčí automobil nebo motorku. Dojde-li k poškození vozidla, DIRECT proplatí jejich spoluúčast, kterou musí hradit půjčovně, a to až do výše 1000 EUR.
 • Pojištění náhradního sportovního vybavení: Jde o službu pro ty cestovatele, kteří si na dovolenou vezou kola, lyžařské či golfové vybavení. Pokud jim bude sportovní výbava odcizena nebo poškozena při přepravě, pojišťovna proplatí náklady spojené se zapůjčením náhradního vybavení. Umožníme tak klientům naplno si užít svou dovolenou.

DIRECT do cestovního pojištění pro územní platnost Evropy zařadil i oblíbené destinace Egypt, Turecko, Tunis, Kanárské ostrovy a Izrael. Při cestách do těchto zemí tak není nutné připlácet.

Cestovní pojištění od DIRECTu vždy obsahuje:

 • Pojištění léčebných výloh
 • Cestovní asistenci
 • Pojištění odpovědnosti

Cestovní pojištění od DIRECTu dále nabízí:

 • Pojištění zavazadel
 • Úrazové pojištění
 • Právní asistenci
 • Pojištění storna cesty
 • Asistenci vozidla
 • Pojištění spoluúčasti při škodě na zapůjčeném vozidle
 • Pojištění rizikových činností
 • Pojištění půjčovného za náhradní sportovní vybavení

Příklady cestovního pojištění od DIRECTu

Eurovíkend (2 dospělí, 3 dny)
- léčebné výlohy
- cestovní asistence
- pojištění odpovědnosti

252 Kč

Dovolená v Evropě (2 dospělí + 1 dítě, 8 dní)
- léčebné výlohy
- cestovní asistence
- pojištění odpovědnosti
- pojištění zavazadel
- pojištěná spoluúčasti na zapůjčeném vozidle

1137 Kč

Služební cesta do Japonska (1 dospělý, 18 dní)
- léčebné výlohy
- cestovní asistence
- pojištění odpovědnosti
- pojištění zavazadel
- úrazové pojištění

1557 Kč

Zdroj: Direct pojišťovna

Facebook Twitter

Související články

15.06.2015Z pojišťovny Triglav v se stává Direct pojišťovna

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.