Pojišťovny » Tiskové zprávy » ČSOB Pojišťovna uvádí na trh nové cestovní pojištění Atlas

ČSOB Pojišťovna uvádí na trh nové cestovní pojištění Atlas

5.6.2015, Tiskové zprávy, ČSOB

ČSOB Pojišťovna uvádí na trh nové cestovní pojištění Atlas

ČSOB Pojišťovna uvádí na trh nové cestovní pojištění Atlas, které je špičkové svým rozsahem pojistného krytí i limity plnění. Navíc nabízí asistenční služby k vozidlu a pojištění domácnosti po dobu, kdy se chceme bezstarostně oddávat relaxaci v zahraničí.

„Léčebné výlohy v zahraničí uhradíme až do výše 3,5 mil. nebo 7 mil. Kč, v závislosti na tom, jakou variantu pojištění si zákazník zvolí. To jsou limity tak vysoké, že je prakticky vyloučeno, aby nebyly dostačující. Obdobně velkoryse máme nastaveny i ostatní maxima plnění pro další druhy pojistných nebezpečí,“ uvedl ředitel odboru pojištění majetku a odpovědnosti ČSOB Pojišťovny Michael Neuwirth.

Cestovní pojištění Atlas je možno sjednat pouze pro úhradu léčebných výloh nebo pro krytí celého kompletu pojistných nebezpečí. „Pojištění se samozřejmě vztahuje na odpovědnost zákazníka, úraz i zavazadla. Dále uhradíme náhradní dopravu v případě zmeškání odletu na dovolenou či  pokud by se zákazník musel z cesty vrátit předčasně. Samozřejmostí je náhrada vynaložených nákladů, pokud dojde ke zpoždění letu či zavazadel a možnost připojištění storna zájezdu. Mimo to nabízíme velmi výhodné pojištění opuštěné domácnosti proti vloupání a asistenční služby pro případ poruchy či havárie vozu, jímž jedete na dovolenou,“ doplnil Michael Neuwirth.

Cestovní pojištění Atlas (hlavní výhody)

  • Vysoké limity pojistného plnění za velmi výhodnou cenu, široký rozsah pojistného krytí
  • Jednotné sazby pojistného pro turistické, pracovní i studijní cesty.
  • Snížená cena pro děti a mládež až do věku 19ti let, výhodný tarif pro rodiny s jedním a více dětmi, pojištění pro seniory bez jakéhokoliv navýšení ceny
  • Plážové atrakce všeho druhu, lyžování, cyklistika, vysokohorská turistika aj. jsou zahrnuty v základním rozsahu pojištění, bez příplatku
  • Možnost sjednání Pojištění domácnosti na cesty a Asistence vozidla na cesty (krátkodobé úsporné pojištění pro ty, kteří nemají sjednány standardní produkty tohoto typu)

Zdroj: ČSOB

Facebook Twitter

Související články

29.05.2015ČSOB Pojišťovna uvádí na trh pojištění Náš domov
23.03.2015ČSOB Pojišťovna jako první přichází s havarijním pojištěním dronů
10.03.2015Bankopojištění ČSOB oslavilo první narozeniny
19.03.2015Jeroen van Leeuwen odchází z funkce předsedy představenstva ČSOB Pojišťovny
27.02.2015ČSOB Pojišťovna představuje novou službu – pojištění právní ochrany
12.02.2015ČSOB Pojišťovna loni vytvořila zisk 746 milionů korun

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.