Pojišťovny » Tiskové zprávy » Českou podnikatelskou pojišťovnu nově zastupuje EURO RSCG

Českou podnikatelskou pojišťovnu nově zastupuje EURO RSCG

1.10.2009, Tiskové zprávy, ČPP

Českou podnikatelskou pojišťovnu nově zastupuje EURO RSCG

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP“) má novou reklamní agenturu EURO RSCG Prague. Ta zvítězila v tříměsíčním tendru v soutěži s dalšími osmi společnostmi. Služby spojené s mediálními aktivitami a nákupem souvisejících služeb dosud zajišťovala pro pojišťovnu agentura Vinland.

„S agenturou Vinland jsme spolupracovali od roku 2004,“ říká manažerka odboru marketingu Jolana Kolaříková. ČPP však v posledních letech prošla mimořádně dynamickým vývojem a potřeby se v souvislosti se změnou jejího postavení na trhu výrazně změnily. „Naše marketingová komunikace si vyžadovala nový a inovativní přístup,“ zdůvodňuje rozhodnutí Kolaříková.

Tendr na nové zastoupení ČPP na mediálním a reklamním trhu probíhal od června 2009. „Návrh EURO RSCG nejvíce korespondoval s představami a požadavky naší společnosti na vytvoření nového komunikačního konceptu a vizuálního stylu,“ vysvětluje Kolaříková.

Spolupráci obou společností odstartuje prvního října podzimní kampaň, která se zaměří nejen na podporu prodeje povinného ručení, ale i na vytvoření identity ČPP jako značky a její vymezení vůči ostatní konkurenci na cílovém trhu.

ČPP

Zdroj: ČPP

Facebook Twitter

Související články

01.09.2009ČPP překonala hranici 900 000 pojištěných vozidel
04.06.2009ČPP: v 1.Q 2009 nejdynamičtěji rostoucí pojišťovna
03.02.2009ČPP je na špičce v nárůstu pojištěných vozidel
16.12.2008ČPP pomáhá řešit nepojištěná vozidla od 1. 1. 2009

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.