Pojišťovny » Tiskové zprávy » Česká podnikatelska pojišťovna nabízí Europojištění

Česká podnikatelska pojišťovna nabízí Europojištění

2.6.2008, Tiskové zprávy, cpp.cz

Česká podnikatelska pojišťovna nabízí Europojištění

S nástupem turistické sezóny nabízí Česká podnikatelská pojišťovna, která je součástí Vienna Insurance Group (ČPP), spolu s Pojišťovnou VZP nové celoroční cestovní pojištění s názvem Europojištění.

 

Platí ve všech zemích Evropské unie, Evropského hospodářského prostoru (Norsko, Island, Lichtenštejnsko), Švýcarsku a Čechy tolik oblíbeném Chorvatsku. Jedná se o komplexní pojištění, v jehož rámci pojišťovna uhradí za každého pojištěného cestovatele náklady na spoluúčast za ošetření a léčení, ošetření zubů, převoz nemocného zpět do ČR. Vztahuje se i na úrazové pojištění, pojištění zavazadel a pojištění odpovědnosti za škodu. Je také zajištěna nepřetržitá asistenční služba, tedy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Europojištění se sjednává na jeden rok, pro turistické i pracovní cesty. Využít ho může individuální turista za akční cenu 590 Kč, manažer na častých služebních cestách za 890 Kč, nebo celá rodina vyrážející na dovolenou, opět za akční cenu 1290 Kč. K uzavření Europojištění nejsou třeba žádné speciální formuláře či průkazy, v případě potřeby stačí ukázat kartičku zdravotní pojišťovny. Europojištění se dá uzavřít od 1. června 2008 na všech pobočkách ČPP, nebo uhrazením složenky stávajícími klienty pojišťovny.


ČPP má ve svém produktovém portfoliu ještě další nabídky cestovních pojištění, se kterými se dá bezproblémově cestovat po Evropské unii i celém světě. Patří sem například cenově zvýhodněné balíčky Komplet obsahující kompletní pojištění již od 30 Kč za den, nebo Standard, kde jsou denní sazby ještě nižší. Součástí jsou zajímavé benefity jako pojištění bez spoluúčasti, dostupnost sjednání (sleva v případě internetu), zvýhodněné sazby pro dlouhodobé pobyty na Slovensku, speciální nabídky pro organizace, školy a cestovní kanceláře.

 

ČPP

Zdroj: cpp.cz

Facebook Twitter

Související články

05.03.2008Česká podnikatelská pojišťovna otevírá nové prostory oblastního ředitelství v Brně
05.02.2008Vienna Insurance Group: Začátek kotace akcií na pražské burze
22.01.2008Zisk VIG ČR vzrostl o 26 procent na 1,6 mld. Kč. Předepsané pojistné překročilo hranici 33 mld. Kč

adresář
PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.