Pojišťovny » Tiskové zprávy » Certifikované kanceláře INSIA – záruka kvality pro klienty

Certifikované kanceláře INSIA – záruka kvality pro klienty

18.11.2014, Tiskové zprávy, INSIA

Certifikované kanceláře INSIA – záruka kvality pro klienty

Certifikace kanceláří je potvrzením jejich odbornosti a kvality servisu, který poskytují svým klientům v jednotlivých oblastech pojištění a finančních produktů.

Certifikáty jsou udělovány na základě důkladného prověření a prohlídky kanceláře týmem interních auditorů centrály sítě INSIA. Ti, kromě splnění základních podmínek na certifikaci, jako je například dodržování požadavků zákona na činnost pojišťovacích zprostředkovatelů nebo správné vedení dokumentace, ověří i oborovou způsobilost, zkušenosti, průběžné vzdělávání a přístup jednotlivých pracovníků kanceláře.

Při kontrole se posuzuje příslušná oblast pojištění nebo finančních produktů, ve které kancelář o certifikaci usiluje. Udělené certifikáty kvality jsou důkazem odborné způsobilosti, zkušeností a profesionality pracovníků dané kanceláře. Certifikace kanceláře je dobrovolná a centrála INSIA zahajuje celý proces na základě žádosti člena sítě INSIA. Certifikáty se udělují na dobu určitou a po uplynutí doby platnosti je nutné jejich přidělení obhájit.

V certifikované kanceláři INSIA má tak každý klient záruku kvalitních a profesionálních služeb.

Certifikované kanceláře v síti INSIA k 1. 11. 2014 :

INSIA KV s.r.o. – Sokolov, Jiřího z Poděbrad 441, www.insiakv.cz

Gorau, s.r.o. - Praha 8, Sokolovská 81/55, www.gorau.cz

Artur Petržilka - Praha 9, K Moravině 1871/7, www.insia.cz/kancelare/artur-petrzilka/

Insia Plzeň s.r.o. – Plzeň, Úslavská 10, www.insiaplzen.cz

Ivo Loskot – Kralupy nad Vltavou, Maxima Gorkého 6, www.insia.cz/kancelare/ivo-loskot

Petr Pecina – Praha 2, Belgická 538/13, www.insia.cz/kancelare/petr-pecina

INSIA je největší síť specialistů na pojištění a hypotéky ve střední Evropě. Na trhu působí již 22 let. Makléři INSIA svým klientům, firmám i občanům, poskytují kompletní „služby na klíč“. Od vypracování analýzy stávajícího pojištění, po výběr a doporučení nejvhodnějšího pojistitele. O smlouvu se starají po celou dobu její platnosti a spolupracují i při likvidaci pojistných událostí.

INSIA

Zdroj: INSIA

Facebook Twitter

Související články

30.06.2014S INSIA máte kontakty na pojišťovny vždy po ruce
23.05.2014INSIA si drží pozici v soutěži Pojišťovací makléř roku
19.05.2014INSIA překonala svůj rekord
28.04.2014INSIA vyvinula pro své makléře aplikaci YETI do mobilních telefonů
03.12.2013Ivan Špirakus zvolen novým předsedou AČPM
11.11.2013INSIA již 8 let mezi nejrychleji rostoucími společnostmi!

Komentáře

PR články

V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti.

Nejbezpečněji se loni jezdilo v Karlových Varech

Podle výsledků ČP Indexu bezpečnosti se v roce 2015 jezdilo nejbezpečněji v Karlových Varech. Ty se na prvním místě žebříčku usadily se značným náskokem. Naopak nejhůře si z krajských měst vedlo Brno. Mezi okresními městy je vítězů hned pět – Beroun, Klatovy, Rakovník, Rokycany a Tachov.

Klienti UNIQA beze škod v loňském roce dostanou opět bonus  na účet

Každý klient UNIQA pojišťovny registrovaný v exkluzivním věrnostním programu Q-Partner dostává za uplynulý kalendářní rok za své uhrazené pojistné vždy něco zpět – buď pojistné plnění jako náhradu nahlášené škody, anebo část ročního pojistného formou přímé výplaty na bankovní účet - tzv. bezeškodní bonus. Ten obdrží nyní v případě, že mu během roku 2015 žádná škoda nevznikla, jako poděkování UNIQA za jeho odpovědný přístup. Za loňský rok obdrží tento příjemný „pozdrav“ od UNIQA bezmála 4 500 klientů, mezi něž se rozdělí 4,523 milionu korun.